Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont lenne...

Melyik okostelefont lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Nem tudok ezek a telefonok között dönteni, valakinek van esetleg véleménye valamelyik készülékről?

Lenovo a606, Sony Xperia SP, Sony Xperia E3, Huawei Ascend Y550



2015. máj. 5. 19:56
 1/7 anonim válasza:
lenovo nagyon jo sonysp már régi a e3 az johuawei nem jo
2015. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
Lenovo
2015. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lenovoknál olvastam olyat, hogy megzavarodik a szoftver és elfelejt magyar nyelven "élni". Átvált Kínaiba. Ez mennyire gyakori? Vagy ezek csak ilyen mende-mondák?
2015. máj. 5. 20:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve mit első válaszoló mit értesz azon hogy "Jó" és "nem jó" mi az ami miatt ez a véleményed?
2015. máj. 5. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy drága lenovot nyomkodtam, kicsi kinai kicsi angol, de magyar volt az alap. Nem tetszett.

Van az ismerősnek egy sp-je, olyan, mintha vödörben lenne a hangja, alig hallani. De sony-ból az olcsók meg nem is nagyon jók, ezért az E szériát inkább hagyjuk. Mondjuk nekem a drága sem kéne belőle.

Huawei az meg nekem van, de még az y300. Nem túl jó telefon, mert kb 2-3 havonta hard resetet kell csináljak rajt, mert én marh@, lecseréltem a gyári softvert. Ha már venni szeretnél akkor nyugodt szívvel mondom a huaweit. Bár inkább a G620-ast.

2015. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen néztem a G620s-t is már, de Telenoros vagyok 2003-óta már, de ott nincs forgalmazva ez a készülék. És nem szeretnék váltani szolgáltatót.

És mivel 2003-ban még a normál SIM-ek voltak így azt át kell alakítani is valahogy, amit én magam nem tudok, telenor üzletben viszont megcsinálják. Kártyafüggetlent pedig még nem találtam a közelben

2015. máj. 5. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a huawei 620-ast ajánlanám olyan van ismmerősömnek iis és nagyon meg van vele elégedve.Az sp-ét már 2szer is próbáltam és nagyon nem ajánlom.
2015. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!