Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MyAudio 7 tablet újraformázás,...

MyAudio 7 tablet újraformázás, Hard reset? (Tudom, nem mobil, de ez a kategória illett rá a legjobban. )

Figyelt kérdés

Win7 64bit-em van, a tablet gondja, hogy ha bekapcsol, a MyAudio szöveg után jön az Android, utána teljes sötétség.


A gép nem ismeri fel 100%-osan, 4 részre osztotta a "drivert". Eszközkezelőn belül van egy Android, 2 Meghajtó és egy USB Kompozit Eszköz. Mindenhogyan próbáltam Drivert rakni hozzá, kivéve a myaudioworld.com hivatalos oldalról, mert Időtúllépési hiba miatt nem jön be (másik gépen sem, ismerőnek sem.).


Több progit is leszedtem mellyel át rakhatnám a rendszerét, de mivel nem tudom bekapcsolni és nem ismeri fel a gép, így nem megy.


Valaki tudja a megoldást? Megköszönném!



2015. máj. 5. 22:00
 1/3 szántóvető ***** válasza:
kikapcsolt állapotban nyomd le majd tartsd lenyomva mindhárom gombot tehát volume +/- és power.ezután begyün valami menü,ott kell lennie az opciók között a factory resetnek.
2015. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is hallottam, és próbáltam. Egy baj van ezzel, hogy nem látom a képernyőt akárhogyan is kapcsolom be.
2015. máj. 5. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Myaudio firmware frissítés

[link]

Myaudio hard reset itt

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=r4qfnVSZMEg&feature=youtu.be

2015. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!