Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Moto G 2nd-nak van...

Motorola Moto G 2nd-nak van 16 GB-os változata?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a telefon, és tudom,hogy a régebbinek két változata volt egy 8gb-os és egy 16gb-os. Ennek a telefonnak is két változata van? Ha igen,hol szerezhetném be?

2015. máj. 7. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Elvileg nincsen, a régebbi Moto X-nek (2013) viszont van. Valamivel jobb készülék, ha találsz jó árban azt érdemes nézni.

Egyébként milyen boltban vásárolsz? Én is egy ideje Moto-t nézek.

2015. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én vagy emagról rendelem,vagy Expansys-ról. Azt mondják az Expansys-ról érdemesebb.
2015. máj. 7. 17:10
 3/21 A kérdező kommentje:
Viszont most találtam kb 63e-t amazonon régebbi Moto X-t. Valakinek van vele tapasztalat? Kijött rá a Lollipop?
2015. máj. 7. 17:13
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak, nem tudom megbízható-e ez az Amazon. Egyrészt lehet M.o.-ról rendelni?
2015. máj. 7. 17:16
 5/21 kérdező.. ***** válasza:
Expansys-ról kell rendelni.
2015. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát az a baj,hogy szerintem itthon,nem tudok szerezni Moto x 2013-t. De végülis majd csaek megelégszem 8Gb-al,ami valójában kb 4. Ha eddig elvoltam 2vel...
2015. máj. 7. 19:52
 7/21 kérdező.. ***** válasza:
Nem kell megelégedni 8GB-al mivel a moto g 2nd Gen bővíthető microSD-vel+ 15GB ingyen felhő tárhely a google fiókhoz.
2015. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz,tehát a képek,zenék,videók nekem eddig is SD-kártyán voltak. Itt a gond azzal van,hogy a rendszer maga lefoglal elég sok helyet+amit még rátöltök. Bár a felhős megoldás az milyen? Nem vesznek el az adatok?
2015. máj. 7. 20:05
 9/21 kérdező.. ***** válasza:
A 8GB- ból kb 5,5 GB szabad.Felhőbe a képeket lehet menteni.Nem veszlik el,ha nem felejted el a fiókod nevét/jelszavát.
2015. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Lehet telepíteni SD kártyára programokat, legfeljebb rootolni ekll hozzá. Egyedül a KitKatben volt valami gátlás, de lehet arra is van már megoldás, meg amúgy is.. Moto G = tonnányi custom ROM.


Amazonról az a baj, hogy lehet csak trükközéssel lehet Mo-ra rendelni, illetve mivel US-ből jön, kell rá ÁFA-t fizetni. Moto X-et itthon csak használtan lehet jó áron beszerezni (Hardverapró, OLX), vagy esetleg osztrák/szlovák/német webshopokban talán még lehet találni '13-as raktársöprős áron.

2015. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!