Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prestigio MultiPhone 7600 DUO...

Prestigio MultiPhone 7600 DUO telefon jónak számít?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek róla?


[link]


2015. máj. 7. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

-Az akksija lehet kissé szűkös lesz ekkora kijelzőhöz, de talán elég neki

-A felbontása is még elmegy

-A többi része is rendben van szerintem, egy középkategóriás hardver.

45 ezret megér szerintem, csak lehetőleg ne ilyen XXL GSM-től vegyed, hanem normális helyről.

[link]

Itt van róla egy teszt, nézd meg a kommenteket is.


Szerintem ami problémás lehet:

Wifi jelerősség, GPS, mobilnet, szoftveres bugok, összeszerelés. Jellemzően ezek a kínai telefonok nyűgjei, ezért kell mindig fórumokat olvasni, mielőtt ilyet veszel (mondjuk Samu, Sony, stb. készülékeknél is szoktak bajok lenni).

2015. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hailer válasza:

"Szerintem ami problémás lehet:

Wifi jelerősség, GPS, mobilnet, szoftveres bugok, összeszerelés."

Ezzel nem értek egyet. Az összeszerelés jó, nem hézagos, nem nyekereg, masszív. A wi-fi és a GPS is rendben működik, na de azért nem egy Lumia. :) Viszont a szoftverezési gondokkal egyet értek. A prestigio sajnos nem a snapdragon hanem a mediatek chipsetjeit használja és emiatt az android rendszerrel lehetnek gondok. Nekem 7 hónapig volt problémamentes a 7600-ám, utána elkezdett vacakolni (fagyni) rajta az android. Ennek okát sajnos nem tudom. Viszont ár/érték arányában egy jó és szerethető telefon. Jó kamera, szép kijelző, elegáns megjelenés. Lehet csak én voltam peches, hogy nekem rakoncátlankodik, de a 2 év háztól házig garancia példás.

2016. máj. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!