Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap kaptam a férjemtől egy...

Tegnap kaptam a férjemtől egy Nokia Lumia 635és nem tudom hogyan kell rajta csngő hangot betenni. Azaz meg van ott adva egy pár csengő hang, de hogyan kell saját csengőhangot betenni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van saját zene a telódon, menj a zenelejátszóban a zeneszámra, tartsd hosszan nyomva, és biztosan kijön valami "beállítás csengőhangként" opció.
2015. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez a gond,hogy nem jon csak két opció az,hogy törlés meg hogy hozzáadás új mappához. Már az őrűlet kerűlget
2015. máj. 8. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A 735-nél úgy van, hogy a csengőhang mappába kell tenni a zenét a gépről és akkor megjelenik a beállítható hangok között. Egy próbát megér hátha így működik a 635-nél is.
2015. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. köszönöm
2015. máj. 8. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
2 lehetőséged van. Telefon usb n pcre dug, majd a ringtone mappába teszed a zenét. Akkor a beállítások csengőhang részén ott lesz a sajátok közt. A másik hogy letöltöd a ringtone maker t az áruházból (ingyenes) és a telón lévő (letöltött, küldött, usbn feltett) zenékből azon keresztül kiválasztod azt amit csengőhangnak akarsz. És az automatikusan beilleszti ahova kell! 30mp ben azt a részt amit akarsz. Usa jogi dolog miatt 30mp a zene. Esetleg még lehet hogy a fájlok nevű appot szeded le (fájlkezelő) és azzal másolod be a telefonon lévő zenét a telefon ringtone mappába. Ezt csak megjegyeztem mert nem mindet kezeli le így csak a 30mpt. Jobb a pc s megoldás vavy a ringtone maker!
2015. máj. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!