Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonról feltöltve miért nem...

Iphonról feltöltve miért nem irja nekem, hogy iOS?

Figyelt kérdés

Ismerősök akinek apple phonje van mindenkinek amikor postol kiirja. Az enyémet miért nem?

Hol kel belállitani?



2015. máj. 8. 10:04
 1/10 bp1985 ***** válasza:
Ne legyen nagyobb problémád az életbe. Amúgy alkalmazásból töltsd fel.
2015. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fontos neked hogy lássák , ugye ? ... 😄

Egyébként passz , nekem magától irta . Most nem is tudom , de lehet csak kép feltöltésnél ... Én nem figyelgetem.

2015. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát sose volt még ilyen telefonom , és igeis ha már van egy 6 plusz akor lássák ;)

de nem irja ki baccza meg :)

2015. máj. 8. 10:18
 4/10 A kérdező kommentje:

olyat olvastam, hogy galériából töltve és nem az appból , kiirja.

de pl állapotot nem tudsz megosztani csak appból, ehát akkkor azt elvileg nem lehet ,máshogy?

2015. máj. 8. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:

"hát sose volt még ilyen telefonom , és igeis ha már van egy 6 plusz akor lássák ;) "

És? Akkor te már többet érsz másoknál? A saját mércéd szerint talán igen, de ne vess mérget arra, hogy a normális emberek majd az alapján fognak véleményt alkotni rólad, hogy milyen telefonod van. Inkább azt veszik észre, hogy feltűnősködsz a tárgyaiddal, mintha számítana bármit is, hogy mivel telefonálsz.

2015. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja kiméljetek már meg ettől a szarságtól. nem ezt kérdezte,m
2015. máj. 8. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:
A fotóalbumbol kell megosztani es akkor kiirja...a posztra en is kivancsi vagyok, mert ott nekem sem írja ki...
2015. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó:

köszi a nem kritizálo választ.

még egy gondom van, képeket nem tudok megosztani csak ugy a galériából

megosztom de mégsem tölti fel, miért nem?

2015. máj. 8. 11:27
 9/10 anonim ***** válasza:
beállítások...állítsd be mondjuk...:D
2015. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Saavedro ***** válasza:

"hát sose volt még ilyen telefonom , és igeis ha már van egy 6 plusz akor lássák ;)

de nem irja ki baccza meg :)"


"ja kiméljetek már meg ettől a szarságtól. nem ezt kérdezte,m"


Áhháháháhá, gyertek többiek, gyorsan, álljuk körbe és röhögjük ki, jó hangosan! Már csak azért is, mert vagy a 20. ilyen kérdést teszi fel.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Mondjuk legalább bevallottad, hogy tényleg vagizás miatt kéne...de máskor ajánlom a google keresőt - fél perc kb.


[link]

2015. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!