Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z3 compact (4G,...

Tsenge kérdése:

Sony xperia Z3 compact (4G, NFC) vagy Samsung Galaxy S5 (4G, NFC)?

Figyelt kérdés

Nos, úgy hozta az élet, hogy új telefont kell vennem, a régi telefonom meghalt és nem tudok dönteni a két telefon között. Olvastam mindegyikről jót is és rosszat is. Világéletemben Sonys voltam, de miután kifogtam egy típushibás telefont, egy kicsit csalódtam a Sonyban.

Az érdekelne, hogy melyik a jobb készülék és miért?

A Samsungokról idáig sok jót nem hallottam, de adnék egy esélyt arra, hogy bizonyítson mind szoftveres mind hardveresen egyaránt.

Nekem a lényeg: ne melegedjen a telefon, bírja az alkalmazásokat (fb messenger, skype, viber, esetleg játékok) fagyás nélkül.

Barátomnak Sony Z1-e van és eddig nem panaszkodott rá, igaz októberben vette de szépen gyilkolja.

De ott az akksi.. az nem tetszik, hogy nem férsz hozzá...

Samsungos ismerőseim is vannak , hát eléggé elbizonytalanított.

De engem konkrétan az a két telefon érdekelne, mindkettő vízálló, a Samsung elvileg "nagyon műanyagos", de a Sony meg eléggé törékeny. Nem szoktam zúzni a telefonokat, de azért megesik.. (hogy a béka elesik)

Iphone, Nokia, LG telefonok alapból kilőve.

Még a HTC-n is elgondolkodtam, hátha jobb, mert van aki ezt ajánlja még..

Várom a válaszokat, tanácsokat és segítségeket! Köszönöm :)



2015. máj. 8. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Sony Z3-am van és egyszer sem volt rá panasz. Anyukámnak volt S4-e és 3-4honap után, akadozott, fagyott minden baja volt és nem volt rá letöltve a messengeren kívül semmi, váltott S5-re ami ugyanezt produkálta, most kapott egy Z2-t ami már sokkal jobb, nem fagy nem akad mindent elvisz. Én a Z3-at ajánlom a tapasztalataim alapján, sokkal jobb, szebb gyorsabb.
2015. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kérdező.. ***** válasza:
Z3
2015. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!