Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a nexus 6-rol?

Mi a véleményetek a nexus 6-rol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! érdekelne a véleményetek a fent említett telefonrol :) Tudom, hogy drága de kulsore nagyon tetszik és szerintem az egyik legbiztosabb android szoftveres telefon jelenleg a piacon (ismerem az iOS-t is szoval nem vagyok apple-ellenes :D)

Vannak valami hibái a telefonnak? érdemes szerintetek megvenni ?


2015. máj. 9. 20:37
1 2
 1/19 kérdező.. ***** válasza:

+ Iszonyat minőségi, gyönyörű kialakítás, minőségi anyaghasználat, nem recseg ropog

+ Sztereo hangszóró nagyon szépen szól és jó hangos

+ Akksi 5-6 óra SOT

+ Ambient Display (felemeled a telefont és megmutatja az idő + értesítéseket)

+ a fém keretnek köszönhetően a jack, illetve USB csatlakoztatás plusz felhasználói élmény --> minőség érzet

+ kamera nagyon szép képeket csinál

-nagy méretű kijelző(ez lehet pozitív is)


Még többet olvashatsz itt:

[link]

2015. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
koszi :) épp most olvastam el :D nekem nagyon tetszik a N6 egy dolog ami zavar benne, hogy kb 550 euro :D
2015. máj. 9. 21:25
 3/19 kérdező.. ***** válasza:

Akkor mit szólnál a OnePlusOne-hoz?Vagy Nexus 5?

De én megvárnám ezt:

[link]

2015. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kérdező.. ***** válasza:

A OnePlus is sokáig támogatott mint a nexus.

De még egy nexus 5-t is megéri venni manapság.

2015. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nemtudom :S hogy oszinte legyek félek a oneplus one-tol mert nem nagyon ismerem a márkát (tudom, hogy uj) a másik telefon ami bejon az a Sony Z2/Z3 szoval lehet hogy az marad a végére


A N6 foleg a formavilága és a csupasz rendszer miatt tetszik. még ilyen dolgokkal is mint a kamera és micro sd hiány is ki lennék békulve mert nekem a 32gb is elég (átlag felhasználo vagyok) és szeretnék egy nagyon megbízhato telefont ami kb 3 (ha jol huzza akár tobb) évet is kibír mellettem :D

2015. máj. 9. 21:43
 6/19 kérdező.. ***** válasza:

Most már egyre ismertebb márka lesz a OnePlus,mivel már Magyarországon is lehet hivatalosan kapni.Nincs mitől félni,nagyon minőségi és kiváló ár/érték arányú.Attól,hogy kis hazánkba még nem terjedt nagyon el,mivel mindenki csak 2 márkát vesz(samsung és apple) attól még nem rossz.A nexus sem ismert itthon akkor attól miért nem félsz?:D

Főleg,hogy motorola és itthon nem is forgalmazzák.Akkor ajánlom még a Moto X 2014-t vagy a nexus 5-t.Xperia-t nem szabad venni,az nem a legjobb androidos telefon,de ezt te is tudod,ha tudod miért akarsz nexust venni.

Szóval attól,hogy itthon a többség nem ismeri attól még külföldön már ismert és nagyon népszerű.

2015. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kérdező.. ***** válasza:
Nekem egyébként nexus 5 van,de ha egy árba lett volna a OnePlus One-al akkor lehet, hogy azt választottam volna.Na mondjuk a nexus 5-t sem bántam meg 1 percig sem,hihetetlen jó telefon.
2015. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát nemtom :D itt Szlovákiában a o+o most 350€-tol vásárolhato :D igazábol még nem igazán néztem utánna, és foként azért tartok tole, mert uj márka és még szerintem nincs "felfedve" az osszes hibája (ha van :) ) tisztában vagyok ezzel az alma-samu dologgal :D samu telefonom még nem volt (a családomban van) és nem vagyunk vele tulságosan megelégedve (bár tudom hogy tud néhány jo telefont gyártani->Note széria) az alma detto :D
2015. máj. 9. 22:18
 9/19 kérdező.. ***** válasza:
Éppen ezért jó telefon a OPO mert jóformán nincs hibája:D
2015. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
a N5 lényegében csak formailag nem jon be (tudom ez szubjektív) :D viszont ha már egy telefonért kiadok egy bizonyos osszeget akkor szeretném ha jol is nézne ki :D tudom hogy szoftverilag nagyon faja telo és nálunk árilag is rendben van 350€-tol kaphato kártyafuggetlenul (kb mint a o+o)
2015. máj. 9. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!