Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennél, ha...

Milyen telefont vennél, ha lenne rá 100. 000 ft-od?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xperia Z2 Vagy Z3 Compact természetesen. (Használtan)
2015. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet, mert ennyiért pénzkidobás. Gyűjtenék még többet, és vennék egy új iPhone-t :) Az már nagyon is megéri.
2015. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy olcsó lenovo-t úgy 30-35.000-ig, a többiből meg menj el a balcsira a haverokkal. Nem vagyok fillérprütykölő, de mivel ad többet egy 100.000-Ft-os telefon? Mi van ha összetöröm, vagy elhagyom? Inkább egy olcsó vacakkal járok, ami gyakorlatilag ugyan azt tudja mint a márkásak, ja és 1 év alatt nem veszít 50.000-et az értékéből.
2015. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Osynho ***** válasza:
57%
Ennyiért pénzkidobás telefont venni, de 3x ennyiért iphone-t már megéri. Világos a logika. XD
2015. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég szépen meg hazudtolta magát egy hozzászóláson belül. Van baj a fejébe. Mondjuk szerintem a % se véletlen. :D
2015. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Aki a logikámat firtatja, annak elmagyarázom érthetően: felesleges 100 ezer forintot kidobni egy olyan telefonra, amit ha megpróbálnál eladni rögtön, már a vételár felét se érné a használt piacon, valamint másfél év után dobhatnád ki, mert nem támogatja a gyártó szoftveresen. Ráadásul az android legyen az a csúcsmobilon akár, mindig le tud fagyni, meg tud akadni, és nagyon pazarolja az erőforrásokat, vagyis hamarabb lemerül a telefon.

Az iPhone-ra egyszer kell sokat költeni, (az emberfüggő, kinek mi a sok) onnantól kezdve nem lesz problémád vele minimum 2-3 évig, és minőségi alkatrészekből van összeszerelve. Szoftveresen betonstabil, gyors a rendszer, és sokáig bírja egy töltéssel.

2015. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vezetékes antik reprodukció (századeleji nosztalgia) telefonokat nézegetek már vagy 10 éve, de nincs hívószámkijelzős-üzenetrögzítős azok közt, amik nekem tetszenek, tehát csináltatnék egyet.:)

[link]

2015. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Osynho ***** válasza:
100%

Logikád továbbra is hibás. A 100ezres telefonon legrosszabb esetben 100 ezret bukhatsz, egy 300 ezres iphone-t az életbe se fogsz eladni 200 ezerért 2-3 év múlva.


Nexus 4-em van, nagyon nem csúcsmobil már, de akadás, fagyás sosem volt rajta az elmúlt egy évben, mióta nálam van. Android 5.1 van rajta. Egy 2,5 éves telefonon. Ennyit a támogatásról. Egyébként látszik, hogy nincs tapasztalatod jól összerakott (szoftveresen)felsőkategóriás androidos telefonnal.

A "nem lesz problémád vele 2-3 évig" szlogen tök jól hangzik, de mivel a családban kapásból 4 iphone van, kapásából cáfolom, a "sokáig bírja egy töltéssel" egyetemben.

2015. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8-as Teljes mértékben leírt mindent.

Az akkut szerintem meg sem említettem volna a helyedben Mr. iPhone.

2015. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kérdező.. ***** válasza:

#8-as jól leírta.Az iphone fanok pedig jobban tennék ha csendbe lennének mert csak szégyenítik magukat és a márkát.

Ennyi pénzért nexus 5-t vennék és vettem is ami még 1-5,2 évig támogatva lesz a többi nexusból kiindulva.Ez felér egy iphone támogatáséval csak feleannyiba kerül.

2015. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!