Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s-t szeretnék venni,...

Iphone 4s-t szeretnék venni, szerintetek melyik "mód" éri meg?

Figyelt kérdés

Szoval szeretnék egy 4s-t venni, de még csak gyerek vagyok ezért nem szeretném mondjuk az istyleba venni 90ért. Az egyik mód, hogy használtat veszek, ez ugye lehet kicsit rizikós. A másik, hogy innen veszem: [link]

Ez ugye az 1 év AS garis, tehát csak bolti gari van rá, ez még annyira nem nagy baj, gondolom iphoneokkal sok gond nem szokott lenni, ha jol használom. áfát apukámmal le tudom vonatni, így 60 hyelett 48-ba kerülne- akárcsak a használt. csakhogy úgy tudom, hogy az ilyen gsm bolotkban azért olcsó a dolog, mert házilag üttetik ki és szürkeimportbol szedik. a legrosszab, hogy már volt olya, hogy ázsiai modellt adot el vmelyik ilyen cég, ami azt jelenti, hogy nem, lehet frissíteni.

Mit csináljak? az xxl gsm is ilyen? :| jobb lenne az új ezért fontos. köszönöm előre is :)



2015. máj. 12. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

"Ez ugye az 1 év AS garis, tehát csak bolti gari van rá, ez még annyira nem nagy baj, gondolom iphoneokkal sok gond nem szokott lenni"


Haveromnak az Iphone-ján is 1 év garancia volt. A telefon nem élte meg a 2 évet. Töltős közbe kifolyt benne az aksi sav és az egész telefont tönkre tette. Többe került volna megcsináltatni mint amit a telefon ér.

2015. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen hát egy kicsit utánaolvastam a dolognak.... undorító amik ezek csinálnak, mutyis magyar cég, nem magyar nyelv 10/9 hibás teló kínábol. Marad a használt, vagy gyűjtök egyre az extreme digitalbol ^^
2015. máj. 12. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél 4s-t... nem rosszindulatból mondom.. nem éri meg egyáltalán már... lassacskán megfog szűnni mindenféle szoftveres támogatás rá
2015. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
döntöttem 5 lesz és akkor kicsit többet rászánok :)
2015. máj. 14. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
5S lenne az igazi, de egy fokkal jobb.. :D
2015. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké 5s s lesz akkor:D mar megis van a hirdetés
2015. máj. 15. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon helyes ;) :D hidd el, sokkal jobban jársz így ;)
2015. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!