Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok mobilinternete...

Miért nem tudok mobilinternetezni?

Figyelt kérdés

Nemrég 3000 Ft-tal feltöltöttem a mobilszámlámat, amiért kaptam 150 MB internetbónuszt, de regisztrálni kellett hozzá. Regisztráltam, csakhogy amikor bekapcsolom az internetet, semmilyen oldalt nem tölt be, semmit sem frissít. Megjeleníti ugyan az aktív mobilinternet-kapcsolatot (H betű, mellette egy felfele és egy lefele mutató nyíl, ahol a nyilak néha színesek is), de internetezni nem tudok rajta, a Facebook Messenger is csak próbálkozik frissíteni, kiírja, hogy "Csatlakozás...", de nem tud. Az adathasználatnál is nézem, naponta legfeljebb 100 kB használat történik, de se több. A mobil hozzáférési pontokat alapértelmezettre állítottam, akárcsak a kapcsolódási pontokat, de semmi nem történik, legalábbis Tiszaföldváron és Szolnokon! A myTelenor azt írja, hogy aktív a netkeret, tehát tuti, hogy nem itt van a probléma! Korábban működött is ez, de most már nem! Akkor mi lehet a baj?


Készülékem típusa: Samsung Galaxy Pocket Neo

Előfizetés típ.: Telenor Kártyás 29



2015. máj. 13. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni jók-e a netbeállítások.
2015. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hálózat mód: GSM/WCDMA (Automatikus)

Név: Telenor Online

APN: online

Proxy: Nincs beállítva

Port: Nincs beállítva

Felhasználónév: Nincs beállítva

Szerver: Nincs beállítva

MMS-központ: Nincs beállítva

MMS-Proxy: Nincs beállítva

MCC: 216

MNC: 01

APN típusa: default,supl

Csatonra: Nincs megadva


Eddig ezekkel a beállításokkal működött

2015. máj. 13. 14:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott! 3 baráti 20-as + extra net ajánlatról van szó és addig nem él az internet, amíg meg nem adod a 3 kedvezményezett telefonszámot. Csak ezt eddig nem tudtam.
2015. máj. 13. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!