Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A thl márkáról mik a véleménye...

A thl márkáról mik a vélemények? Engem leginkább a thl 2015 érdekelne!?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 02:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A thl nem számít igazi márkának... Egy olcsó, kétes eredetű és megbízhatóságú okostelefon, valószínűleg gyerekmunkásokkal összeszereltetve mindenféle emberi jog figyelembe vétele nélkül.
2015. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már bocs,de ez nem az emberi jogok fóruma.....
2015. máj. 15. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Kínai márkák közül a jobbak és megbízhatóbbak közé tartozik.


Ha vannak az A kategóriás kínai márkák (Xiaomi, Meizu, Oppo, OnePlus, stb), amik a Samsung, Apple és társaival is felérnek, akkor a THL-b B kategóriásba sorolnám, azért nincs ott a "nagyok" között, nem is annyira megbízható, de általában elég jól működik, nincs vele baj (viszont nem A kategóriás, szóval ha selejtet fogsz ki az sem olyan meglepő).


Hardveresen nem rossz telefon, de összességében egy Moto E 2015 vagy Moto G még mindig sokkal jobb nála, hiába rosszabb papíron.

2015. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem thl t11-em van kb 1 éve.

Én csak telefonként használom. Napi 5-10 perces telefonálással, wifi kikapcsolva, játék és egyéb alkalmazások használata nélkül még most is a kezdő 10 napot(!) bírja töltés nélkül.

A férjemnek samsung galaxy s3-a van. Már az első héten cserélni akart. Szerinte: az alkalmazások nem fagynak, a képernyő jobb képet ad és szintén nem akad, a hardware-e jobb. Volt játék, amit az ő telefonján töltőre rakás mellett sem lehetett játszani, mert úgy is lemerült, míg ezzel lehetett. Ráadásul az ő aktív wifi-s, játékos használata mellett is bírt 2 napot, míg az övé ilyen megterhelés mellett 1 napot se...

A véleménye pedig nem egyszerű felhasználói hozzáállás, mint az e nyém, mivel ő fejlesztőként készített már androidos alkalmazásokat is, és kicsit másképp látja az efféle telefonokat.

Nem tudom, mitől lesz egy telefon B kategóriás. Nálunk az agyonreklámozott samsunggal szemben bizonyított, jobbnak minősül. Nem egy divatmárka. Mindenki érdeklődve forgatja furcsa fejjel kezdetben, ha meglátják, hogy ez meg mi...

2015. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha rám hallgatsz nem veszel kínai telefont. Ismerem az összes márkát. Általában a hardver csábító, az árához képest, de a szoftveres háttér, amivel rendelkezik, az nem megfelelő egyiknél sem.


Sokszor csalódást okoz a GPS vevő, egy idő után lelassul a telók nagy része, nem jön ki rájuk semmilyen szoftveres támogatás a későbbiekben. És ami még fontos, hogy amikor túl akarsz rajta adni, szinte senki nem fogja megvenni tőled normális áron.


Ugyan nem vagyok egyik márkának sem az eladó embere, de én a Samsung Galaxy S4-et ajánlom. Jó a szoftvertámogatottsága, későbbiekben sincs vele probléma. Igaz kicsit drágább, de használtan is nyugodtan megveheted, kipróbálás után.


Az pedig, hogy egy telefon mennyire "izmos", egyre elhanyagolhatóbb. Egy 8 magos CPU-s telefon semmivel nem tud többet mint egy négymagos. Sőt ha normálisan optimalizált szoftver van egy telón (mint pl. Galaxy S4) érzetre akár gyorsabb, gördülékenyebb lehet, mint egy papíron erősebb társa (kínai telefonok zöme szenved vmi gyermekbetegségtől).

2015. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha még aktuális, kb. 3 hónapja használok egy thl 2015-öt. Nekem tetszik. Gyors, gps jó, nincs vele gond, a fényképezőgépe "vakuval" vacak, anélkül tűrhető, de nem is arra kell. Ha mindent használsz rajta, akkor ez is gyorsan merül, mint az összes többi. Csak telefonként több napot is elmegy.
2015. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!