Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladtam egy kifogástalan...

Eladtam egy kifogástalan Xperia telefont, de a gyerek pár napra rá írta, hogy nem jó stb. És azzal fenyeget, hogy feljelentést tesz ellenem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Semmit, nem is kell tenned semmit.
2015. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De akkor most mi lesz?
2015. máj. 15. 10:09
 3/21 A kérdező kommentje:
30-ért adtam el az SP-t
2015. máj. 15. 10:10
 4/21 anonim ***** válasza:

írtatok papírt? ha nem, akkor mondjuk tökmind1.

ha igen, akkor is mind1. végülis gondolom személyesen megnézte, és meggyőződött arról, van-e hibája, adás-vételiben pedig nyilván nem írtátok bele, hogy te adsz rá akármennyi garanciát is...


de ettől függetlenül feljelenthet, csak hát aztán próbálja meg bebizonyítani, hogy nem nála hibásodott meg...

2015. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

mennyire vagy benne biztos hogy kifogástalan terméket adtál el? Hmmm?

Bekapcsoltad, használtad 5 percig, és kész?

2015. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A jófogáson kelt el.
2015. máj. 15. 10:13
 7/21 A kérdező kommentje:
Mert azén telefonom volt és azt használtam.
2015. máj. 15. 10:14
 8/21 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy a telefon működik és csak a pénzét akarja visszazsarolni...

Érdemes az ilyen telefonhívásokat, emaileket rögzíteni, ugyanis a fenyegetőzés önmagában bűncselekmény.

2015. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Most mi bajom lehet ebből?
2015. máj. 15. 10:34
 10/21 anonim ***** válasza:

az ég áldjon meg, nyugi..


-ha azt hiszed, hogy életed végéig böriben ülsz, kenyéren és vizen, akkor szerencsére tévedsz.

egyszerűen nem kell a hülyegyereknek a teló, és így akarja visszaadni-kérni a pénzt.


ha van valamilyen adásvételi papírod, az nem hátrány, ha nincs akkor is hadd menjen a yardra

sokan ezt sportszerűen űzik,így gyakorolnak a más telóján..


azt szeretném tudni, hogy fenyeget? telefonon, személyesen, levélben?

Mert egy idő után neked kellene bemenni a yardra panaszt tenni..persze az sem mindegy, hogy hány éves a hülyegyerek..


nyugi.

2015. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!