Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártyára hogyan lehet...

SD kártyára hogyan lehet minden appot átmásolni Rootolt 4.4 Androidos telefon esetén?

Figyelt kérdés

SD kártyára másoló applikáció önmagában nem old meg mindent. Sok alkalmazás ezután sem másolható. Viszont ha jól tudom létezik megoldás.

Ha valaki leírná bővebben (esetleg lépésről-lépésre) hogy mit kell tennem, azt megköszönném.


Bővebben a problémámról:

Frissítések miatt folyamatosan híznak az alkalmazások. Az amúgy egész jó telefonomba viszont kevés belső tárhely van, ezért a funkcionalitásában többnyire tökéletesen feleslegesen fejlesztett alkalmazások csak híznak és híznak. Nekem viszonyt ez gondot okoz, mert hiába törlöm a felesleges dolgokat (cache, képek, zene), már lassan az applikációkat is redukálnom kell, ami azért elég vicces húzás, miközben a telefonomban ott csücsül egy 4GB SD kártya is.

Sajnos a rootolással nem minden alkalmazás másolható, pl az elég terjedelmes facebook és a szintén nem pici chrome sem.



2015. máj. 16. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
EXT3-as partíció kell az sd kártyára aztán lin2sd-vel át lehet rakni a dolgokat.
2015. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hogy tudok ilyen partíciót létrehozni? Esetleg úgy, hogy ne kelljen semmit sem törölni, újratelepíteni?


Elég ha lemásolom az sd kártya tartalmát, formázom ext3-ra és visszamásolom? így működni fog? Soha nem csináltam még, kérnék szépen egy kis útmutatást. Köszönöm!

2015. máj. 16. 13:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Senki semmit? Csak formázom és már működni is fog a fenti programmal?
2015. máj. 20. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Lényegben igen.
2015. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!