Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szinkron generátor telefontö...

Palosm kérdése:

A szinkron generátor telefontöltésre miért nem jó?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem arra való. Nem is láttam még olyat, amin van usb port...
2015. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:
#2 A generatorbol AC jon, a telefonba DC megy be ez szintennem konnyiti meg a dolgot.
2015. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szinkron generátoror 220 voltos és egy hálózati töltővel tölteném ami Ac bemenezes dc kimenetes! Nem csak egy usb-vével tölteném. De azt hallotam hogy a szinkrongenerátor valamiért nem jó telefontöltésre, nem tudjátok miért?
2015. máj. 16. 17:17
 4/5 savanyújóska ***** válasza:

Így első ránézésre nem tudom, miért nem jó, de a hálózati frekvencia felé kellene turkálódni, hogy azt mennyire adja be a szinkron. De elvileg szinkron generátor frekvenciája fix, és ha ez 50Hz, akkor akár még működhet is. Nota bene: Magyarországon az elektromos hálózat jó pár éve 230V-os AC, ezt vedd figyelembe!


Disclaimer: Felelősséget nem vállalok, mindenképp oolvass utána, én csak az irányban tudok segíteni!:D

2015. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, azért nem a legjobb a szinkrongenerátor telefontöltésre mert nem stabil 220 voltot ad, ingadozhat, ha valami hirtelen nagy áramot vesz fel.
2015. máj. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!