Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már Ebayról...

Valaki rendelt már Ebayról telefont?

Figyelt kérdés
Iphone, samsung, sony, akármilyen telefont rendelt már valaki ebayről? Megjött rendesen, időpontban? Hamisítványként vagy eredetin? Nem szeretnék olyan kommenteket látni, hogy minek neked olyan telefon, amit itthon nem tudsz kifizetni, stb, mert nem én akarok rendelni úgyhogy minden pattogó nyugodjon meg előre. Köszönöm!

2015. máj. 16. 18:39
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Én nem rendeltem még,de én azért nem rendelnék,mert nem tudni milyen garanciát kapsz.
2015. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igaz!
2015. máj. 16. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se rendeltem. Az eladókkal nehéz kommunikálni, mivel idegen nyelvet beszélnek, ha telefon helyett téglát kapsz a dobozban, megnézheted magad. Az ebay nem fog törődni a reklamációval, bizonyítsad be, hogy a téglát az eladó tette a dobozba, ami lehetetlen. Telefont ne rendeljen ebayről senki, csak olcsó, maximum 5 ezer forint értékű cuccokat. Azokért nem kár, nem nagy veszteség.

De én biztosan nem utalnék százezreket egy külföldinek, és aggódnék egy hónapig, mire megjönne postán a csomag, hogy át lettem verve, vagy sem. Garancia, na az nincs ilyeneknél. És arra is van esély, hogy kamu telefont kapsz.

2015. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én rendeltem, és adtam is el drága telefonokat.

Soha nem volt semmi porbléma.

2015. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" Az ebay nem fog törődni a reklamációval,"

Tévedés, az Ebay törődik a reklamációval, csak jól kell cxsinálni.

Több telefont, tabletet vettem 30-40e értékben, rendben megjöttek?

Féltégla? Egyszerű.. Videofelvétel indít, bontatan csomag bemutat, kamera előtt kibont, akku bele, bekapcsol, megvár első bejelentkezés.

Ha bejelentkezik kb. működik a "féltégla"..

Ha nem, Ebaytől visszakapod a pénzt.

Időben ez még akkor volt, amikor nem tettek rá ÁFÁt.

Azzal együtt már necces a megéri-nem éri meg...

2015. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!