Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » új telefont akarok venni és a...

új telefont akarok venni és a kettő közül nem tudok választani. SAMSUNG GALAXY S4 MINI VAGY NOKIA LUMIA535 a jobb?

Figyelt kérdés
eddig androidos voltam de ajánlották h váltsak microsoftra. 14 éves lány vagyok..hallok vegyes véleményeket hogy melyik a jobb. nagyon megköszönném hogyha segítenétek nekem, és azt is leírnátok h miért, miben/mennyivel jobb a másiktól! :)

#Samsung Galaxy S4Mini #Nokia Lumia535??
2015. máj. 18. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Mindenképp S4 mini! Lumiát felejtsd el, a WP rendszer nagy kaka.
2015. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
s4 mini 1-2 éven belül megy a levesbe... a wp nagyon is jó rendszer, kedves előző válaszoló nemtudom mire alapozza az állítását de egyáltalán nem így van... nekem is 535öm van és teljesen megvagyok elégedve vele, és lesz rá win10 is... :)
2015. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
+1 a Lumiának, #1 válaszoló valószínűleg csak képről látott eddig Windows Phone-t.
2015. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
84%
Lumia
2015. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképpen a Lumiát javaslom! A WP-rendszer megbízhatóság és stabilitás szempontjából egy nagyon jól optimalizált, kiváló platform!
2015. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!