Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5c vagy samsung galaxy...

FrostTiger kérdése:

IPhone 5c vagy samsung galaxy s4 mini?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem a kisfiamnak szülinapjára. 10 éves és szeretnev egy telefont.

2015. máj. 18. 18:06
 1/6 kérdező.. ***** válasza:
10 évesnek okostelefon?
2015. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En s4 minire szavazok, folosleges egy kisgyereknek olyan draga telefon mint az Iphone 5c
2015. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem 1-1.5 évre akarsz telefont neki akkor 5c ,még3-4 Múlva is tökéletesen fog működni
2015. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem inkább iPhone 5C. De ha iPhone, akkor inkább ajánlom a sima iPhone 5-t. Igaz, hogy egy kicsivel drágább, de szerintem szebb, és ugyan annyit tud, mint az 5C.
2015. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) És aki nem tud rendes választ adni az légyszíves ne írjon oda semmit. Köszönöm
2015. máj. 22. 21:24
 6/6 anonim válasza:
Az 5cben jobb az akkumulátor, a sima 5ben meg egy hulladék, szóval ha már iphone, akkor inkább 5c, arról nem is beszélve, hogy a gyerek hol fog villogni a fém házzal? 10 évesen mindkettő sok lesz neki, én inkább s4 minit vennék, azt talán nem töri össze olyan egyszerűen, illetve az is bőven tudd mindent. Monjuk az 5c csak 2x drágább, szóval nem is értem az összehasonlítást.
2015. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!