Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket valasszam Nexus 6 vs...

Melyiket valasszam Nexus 6 vs Oneplusone?

Figyelt kérdés
Szeretnem lecserelni lumia 925om es ez a ketto kozott vacilalok. Akksi ido es tamogatottsag ami erdekel. Mert gondolom akadas meg fagyasok es lassulas egyiknek se jelentkezhet.. Remelem. Aki tud segTeni es van velemenye azt megkoszonnem. De meg latoterbe van a htc m8 es sony z3, de ezek dragak jelenleg.
2015. máj. 18. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nexus 6
2015. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó telefon.Ha nem sajnálod a pénzt akkor nexus 6,ha számít a pénz akkor OnePlusOne.
2015. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a OPO nem egy kínai márka egyébként? Nem értek hozzá tulságosan de megbizható készülék? azt olvastam hogy a garancia nem éppen megoldható vele, a nexus azért motorola és azért az már egy "márka". Na már most a nexus 5 meg lg volt , nem tudom mennyire hátrány maga a motorola márka.
2015. máj. 18. 20:35
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
Nagyon jó márka a oneplus,új,de a legjobb ár/érték arányú és minőségi telefont gyártanak.Magyarországon is hivatalosan kapható így van hazai szervize is.
2015. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Hiába van hazai szerviz, a Nexus 6 jobb.
2015. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ez a kettő telefon között gondolkoztam sokáig. Most OnePlus One-m van és teljesen mag vagyok vele elégedve de írok is pár érvet:

OnePlus One:

- Csak 0,3gHz-val tud kevesebbet a procija

- Garancia teljes mértékben van csak itt a postázási idő is beleszámít de kevesebb mint 1 hét alatt már kint is van Kínában

- Bármennyire is kínai gyártmány egyátalán nem látszik rajta. A sandstone változat nagyon jó fogású

- Gyors, nem akad

- Cyanogenmod 12S. Ez egy CustomROM javított verziója (ezért S) így nincsenek benne bug-ok és egy tonna személyreszabhatóság van benne.

- 2/3 hónap és rajta is van a legújabb android

- 0,5 inch-el kisebb a képenyő

- Nagyon jó ár-érték arány


Nexus6:

- 0,5 inch-el nagyobb képenyő

- 0,3 gHz-val nagyobb processzor

- Azonnal megkapja az új androidot

2015. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő ha aktívan használod egy napot bír de ha nem használod csak napi 2-3 hívásra akkor akár 3 vagy több napot is kiíbr
2015. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!