Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 gb kártyam van a telefonomba...

1 gb kártyam van a telefonomban és 10 alkalmazást töltöttem le és többet nem tudtam ezért vettem egy 8gb kártyát bele raktam és mst is azt iraja ki hogy az eszközön nincs hely! Mit csináljak? Belső tárhelyre tölti le szerintem!

Figyelt kérdés
lG L70 telom van

#memóriakártya #sdkártya telefon
2015. máj. 19. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Android belso tarhelyre ment. Ezt ugy tudod kikerulni, hogy rootolod a telodat.
2015. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy kell rotolni?
2015. máj. 19. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszaj rootolni... Ra mesz ahol le lehet torolni az alkalmazast. Ra nyomsz h be adja az adatait ahol irja hogy torles vagy eltavolitas. Aztan ott ra nyomsz hogy athelyezes az sd kartyara. Es ha olyan at fogja rakni. Nem az egeszet. Csak olyan reszet ami atrakhato...! Ez miatt nem kell rootolni. Mindegyikkel meg probalod ezt es lesz valamennyi helyed.
2015. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. máj. 19. 15:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Még most sincs elég hely letöltéshez!
2015. máj. 19. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Át pakolgattad azokat amit lehetett?

Biztos ilyen telód van?: [link]


Mik vannak rajta hogy 1.5Gb belső memória nem elég? XD

2015. máj. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
.Nekem az erdeti van messenger,facebook,instagram,retrica,viber,antivirusirtó,simble mp3,videoshow és most m le hogy párat átraktam a butterry widget
2015. máj. 21. 17:03
 8/10 A kérdező kommentje:
az eredeti az nem ide akart bocsi
2015. máj. 21. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek minek?:


antivirusirtó,sim

ble mp3,videoshow és most m le hogy párat átraktam a butterry widget


Csak fogyasztják a telód akkuját meg stb. főleg: antivírusírtó,gondolom a másik meg batterry widget lett volna.

2015. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
meg lassítsa. is. de egyébként azokat nem igazán lehet át pakolnim. a messenger-t lehet azt tudom. a többit nem igazán ismerem :D
2015. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!