Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S6 Edge, Iphone 6, Sony Xpreia Z3


Szempontok legfőképp az élettartam, szeretném ha nem rontaná el a rendszer a telefont, mint amit eddig tapasztaltam Sony Xperia SP -mel. Tudom a Samsung Galaxy S6 Edge a hardver nagyon jó, de az android az borzalmas.



2015. máj. 19. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Iphone v sony samsung ne

Én is e 2 között gondolkzom

2015. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
iPhone párti vagyok. Az s6 Edge-t most szerintem nagyon eltalálták. Szerintem gyönyörű telefon lett, viszont már csak azért se venném meg mert android... A Sony-k nálam meg már alapból kimentek a divatból. Élettartam az tőled függ. Ezek közül szerintem mindegyik sokáig fogja bírni ha okosan csinálod és vigyázol rá.
2015. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor az SP kijött már akkor sem csúcskategóriás volt, ne ebből következtess arra hogy rossz az android, mert egyáltalán nem így van. A gyártók teszik esetleg rosszá, azzal h elcseszik a rendszert. Azok a telefonok amiken stock android fut azok nagyon is jók, és simán hozzák az iOS szintjét. Jó, persze a zárt rendszerek mint a WP és az iOS mindig is egy lépéssel előrébb lesznek a stabilitásuk miatt. Én megnézném még a helyedben a Nexus 6-ot is, mert az egy kegyetlen jó telefon és nagyon nagyon sokáig lesz rá szoftveres támogatás, és stabil lesz és nem fog neked akadni és fagyni, és elfelejted azokat a borzalmas élményeket amiket az SP-d okozott.

Iphone 6-ot véleményem szerint nem éri meg venni, mert szinte semmivel nem jobb az 5S-nél.

2015. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább lg g4-et javaslok.
2015. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az a baj az LG telókkal hogy szoftveresen nem sokáig vannak támogatva... nemtudom hogy milyen a G4 de a G3-al is elég sok a probléma
2015. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lg tovább van támogatva mint bármelyik a felsoroltak közül.
2015. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hat az iphone-nal meg a nexusnal nehezen
2015. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!