Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha a semmi nem...

Mit tegyek ha a semmi nem érzékeli az sd-kártyám?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha nem csak az én telefonom, de másé sem, sőt semmi sem érzékeli az sd-kártyám? Eddig minden rendben volt vele, most át akartam tenni a tabletbe, ott még érzékelte, utána vissza akartam tenni, de már nem olvasta be. Kipróbáltam a kártyaolvasót, azzal sem sikerült, és mostmár semmivel... Ha tudtok valami jó ötletet erre, kérlek segítsetek, fontos lenne! Előre is köszönöm:)

2015. máj. 21. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami SD card vagy FAT recoveryvel újra kéne formázni az egészet. Az akkor is tud vele valamit kezdeni, ha sérült a fájlrendszer.

Még a Windows partíciókezelő sem látja? (elkezded beírni start menübe, hogy partíció és kidobja)

2015. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Velem is ugyan ez történt és én egyszerű kis dolgot csináltam. Kidobtam a kukába!
2015. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a partíciókezelővel, de sajnos az sem érzékeli. Kidobni viszont nem szeretném, mert tele van olyan dolgokkal, amik számomra fontosak.
2015. máj. 21. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Azoktól vegyél érzékeny búcsút. Az új kártyát pedig archiválod majd rendesen, ha annyira fontosak a cuccaid.
2015. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!