Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a tabletemen a...

Elfelejtettem a tabletemen a számokból álló jelszót, most mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Beex S2 tabletem van. Az előbb olvastam, hogy ha ez történik ki kell kapcsolni és újra be kell kapcsolni úgy, hogy közbe egyszerre le kell nyomni a bekapcsoló+hangerő (fel) gombot. Aztán kiadott egy androidot, ami fekszik és a a közepe felnyílik és kijön belőle egy piros felkiáltójeles tábla. Aztán azt is írták, hogy valami menü jön be és ott a hangerőgombokkal lehet lépkedni. Azon az oldalon ahol olvastam írtak valamit, hogy mire kell menni, de az az enyémen nem volt ott és megnyomtam az alsó hangerőgombot, hogy lépkedjek, erre újra kiadta az androidot. Most nem csinál semmit, hiába nyomkodom a gombokat... Talán lefagyott, vagy nem tudom, elég sokszor leszokott. Légyszi valaki segítsen!!! :(

2015. máj. 23. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit te csinálsz, azzal nem csak a jelszót, hanem az egész tablet tartalmát törölni lehet, hogy olyan legyen, mintha most vetted volna. Factory reset-nek hívják. Ezt jobb, ha tudod. Ha nem ezt akarod csinálni, akkor sajnos nem tudom, hogy a jelszót hogy lehet kiiktatni, mert még nem kerültem ilyen helyzetbe.
2015. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazabol nem nagyon hasznalom, kepek, videok, zenek nem nagyon vannak rajta, se alkalmazasok. Ezek fognak torlodni?
2015. máj. 23. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Tulajdon képpen hogy lehet ELFELEJTENI ??? Ez szerintem elképzelhetetlen.
2015. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A számítógép sem látja?
2015. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar megoldottam :D egyebkent csak az alkalmazasok tuntek el rola, de azokat visszatelepitettem. Es ugy felejtettem el, hogy mar nagyon regen volt bekapcsolva, es nem emlekeztem ra.
2015. máj. 24. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!