Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vezeték nélküli töltő feltölté...

Vezeték nélküli töltő feltöltése 220?

Figyelt kérdés
Van nekem egy vezeték nélküli töltőm.Eddig csak a laptopommal mertem feltölteni,mivel csak egy usb csatlakozó járt hozzá.A telefonom töltőjét rátettem,bedugtam a konnektorba és töltötte.De félek,hogy nem lehet úgy és tönkremegy.Tanácsos vagy nem tanácsos 220-ba dugni?

2015. máj. 23. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen az a vezeték nélküli töltő. A powerbankokat lehet telefontöltővel is tölteni, mert a bemenete 5V.
2015. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minden usb-portban ugyanaz az 5 volt van.(a konnektorban amúgy 230)
2015. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A laptop USB portja kevesebb áramot ad le mint a telefon töltője, ezért utóbbival gyorsabb a töltés, baja pedig nem lesz. Az USB portokban mindig 5V van, az áramerősség (mA, A) változhat. Minél nagyobb az utóbbi érték, annál gyorsabb lesz a töltés, de egy bizonyos értéknél többet nem tud felvenni az eszköz, ezért nem lesz baja. Nagyobb feszültségtől lenne baja, de az hibátlan működés esetén mindig állandó 5V.
2015. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm hát akkor bátran töltöm :)
2015. máj. 25. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!