Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól fényképező, strapabíró...

Jól fényképező, strapabíró okostelefonok?

Figyelt kérdés
Olyat keresek amit nem kell 2 hetente szerelőhöz vinni, van elő- ás hátlapi kamerája, és viszonylag szép képeket csinál:)

2015. máj. 23. 12:45
 1/10 anonim válasza:
Iphone?
2015. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire csináljon jó képeket. Meg mire érted a "strapabíró" kifejezést.

Ajánlom a nokia lumia 930, és lumia 1520 telefonokat. Ezek csodaszép képeket csinálnak, viszont nem "strapabíró". Szóval értsd úgy, hogy maga a telefon megbízható, és tartós, de nem ajánlatos leejteni, mert nagy, és érzékeny a kijelzője.

Sony Xperia Z sorozat tagjai (a Z1-től), sony G szenzor, nagyon szép képeket csinál, de a kamera szoftver csinál érdekességeket, bár ez egy másik kameraszoftverrel megoldható. Maga a kamera és a telefon is minőségi, és nagyon szép.

Samsung galaxy note 4, galaxy s6. Az előbb említetteknél drágább telefonok (már amelyiknél), szerintem ezek is nagyon jók.

Huawei ascend P8. OIS képstabilizátoros szenzor, nagyon jó képeket csinál. A telefon strapabíróságáról nem tudok semmit.

Samsung galaxy s4 zoom/K zoom. Mindkettő direkt fényképezésre kiképzett telefon, optikai zoommal, és nagyon jó szenzorral. Lényegében egy fényképezőbe épített telefon, és nem fordítva mint általában.

HTC One M8- ha nem baj a kis felbontás, akkor ez is jó választás lehet. One M9- itt már komolyabb a hátlapi kamera (20Mpx toshiba) és az előlapi kamera pedig az egyik legjobb (4Mpx, UltraPixel szenzor)

Iphone: Szintén nem a legnagyobb a felbontás (kivétel nélkül 8Mpx), de a 6plus-ban már van OIS. Színhűsége viszont jó.


Hirtelen ennyi jutott eszembe :) de vannak még.

2015. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
lg g3-4k-s felbontású hátlapi kamera elő lapi kamera is full hd, ezt ajánlanám.
2015. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd utána járok a javaslatoknak. Jöhetnek még válaszok:)
2015. máj. 23. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Nexus 5-m gyönyörű képet csinál :)
2015. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Noki 1020. a kívánságod szerint.


gyanús, hogy keretet nem írtál. biztos olcsó is legyen.ez nem az.

2015. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam keretet, mert van egy ismerősöm aki 50%-70% kedvezménnyel tud telefonokat szerezni. Ne kérdez
2015. máj. 24. 13:43
 8/10 A kérdező kommentje:
*Ne kérdezzétek:D
2015. máj. 24. 13:43
 9/10 anonim válasza:
100%

Ne Iphone-t, de tényleg! Nekem is az van, a fényképezője nem olyan profi, kb. a Samsungal van egy szinten, és az se a legjobb. A stapabírásról inkább ne is beszéljünk! Nagyon könnyen törik, és még a javítása is drága. Összeségében mindenki nagyon "menőnek" tartja, de az az igazság, hogy méreg drága, a használt nem éri meg. Bár szépen néz ki, szerintem nem éri meg az árát, tapasztalatból mondom. Sokan hiszik hogy jó, de nem.

A Nokiák összeségében nagyjából erre szakosodnak főleg, szerintem azoknagyon jók, de ha például le szeretnéltölteni mindenféle applikációt, ahhoz inkább Alcatel, de annak a kamerája kevésbé jó.

Jó keresgélést!😄

2015. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LG g2 telefont ajánlanám, szerintem nagyon szép képeket csinál 13MP az előlapi kamerája, nagyon szép képeket csinál, és strapabíró telefon
2015. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!