Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek olcsó Samsung Galaxy-k...

Vegyek olcsó Samsung Galaxy-k közül egyet, vagy inkább a Nokia Lumia 630-at, ha?

Figyelt kérdés
... csak azért kell okosteló, mert a vállalkozásomat azon keresztül is menedzselném? (internet böngészés, instagram...) nincs szükségem semmi extrára, játszani sose játszottam eddig se telefonnal, ezutánse fogok, fapados, strapabíró készüléket keresek. Köszönöm a segítséget!

2015. máj. 23. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
S5, S6/S6 Edge
2015. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nagyon strapabírók.
2015. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
87%
Lumia 640
2015. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jo a Nokia.olcsobb samsungot mé csak szidnad...
2015. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

ha ezek közül kell választani akkor csak a lumiák jöhetnek szóba, samsungok belassulnak, fagynak, frissítéstől csak szarabbak lesznek, stb.

lumia stabil, nincs rá sok progi ami kéne, ha van akkor meg ostobább mint mondjuk ios-en, de alap dolgokra kiváló

2015. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
csodbe megy a vallallozasod ha olcso samsungot veszel :D lumiat mindenkeppen!!! 535,630,635,640 ezek kozul valassz sztem
2015. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
81%

Samsungot kérlek NE!

Nekem a 2. Samsungom megy tönkre úgy,hogy először az emberek nem hallanak engem, majd én is kevésbé hallom őket,majd senki sem hall semmit. :O

Úgy,hogy nem esett vízbe, vagy le.

2 éven belül vagyok, de megszűnt a forgalmazó bolt itt...

2015. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!