Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sima iphone 5-ről vélemények?

Sima iphone 5-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Azokat a kommenteket hanyagoljátok,hogy drága&divatcikk,használtan venném 50-60ezerért.

Kiváncsi lennék,hogy az aki használt már iphone 5-t mi a véleménye róla. Sokan mondják,hogy az 5s szar lefagy stb.



2015. máj. 23. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szar
2015. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Annyiért még mindig jó vétel. Nekem 5S van, szar/lefagy dumákon csak röhögök...

Sok ismerősömnek van 5, semmi gond vele, még ma is gyors és jó telefon.

2015. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, barátomnak is sima iphone 5 van ő ugyan ezt mondta mint te,hogy csak nevetni tud azokon akik le szarozzák. Asphalt 8 lagg nélkül ment rajta neki míg mások az androidos telojukkal szenvedtek vele.
2015. máj. 23. 15:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5S van, és aki azt mondja, hogy szar, lefagy. Az vagy Android-os vagy nincs pénze rá, és csak irígy. :)
2015. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64GB-os 5S-em van, 2gb szabad hellyel. És így sem akad, fagy.
2015. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó, bár vigyázz a használttal...
2015. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy nagy hiba van vele hogy nagyon gyorsan merül. szóval töltővel mászkálhatsz minden hova
2015. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó telefon, de kicsit már régi. Lassan 3 éves telefonról beszélünk, ráadásul használt. Nem lebeszélni akarlak de én azért átgondolnám :/
2015. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
45%
Bátyának az van, saját bevallása szerint attól lemerül, ha leveszi a töltőröl. Illetve legjobb barátomnak is olyanja van, neki eddig csak legalacsonyabb fényerőn láttam a telefonját, de akkor is mindig az utolsókat rúgja, ha késő délután találkozunk, illetve rendszeresen kér hozzá töltőt, ha itt van nálunk. Csak akkor vegyél szifont, ha szeretsz konnektor zombizni, mindig magadnál hordani egy töltőt, stb.
2015. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is 5 van, használtan vettem pár hónapja.

Több év android használat után váltottam és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Lehet, hogy hamar merül, de mondjuk nekem ez nem probléma és ha otthon feldugom töltőre, hamar felmegy a százalék és nem csak úgy mond "látszatban" mint az androidoknál, hogy kiírja hogy 60%, de az közel sincs annyi és hamar leugrik 10-20%-ot.

Én mindenképp ajánlom, nekem nagyon bevált.

2015. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!