Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPad-et ajánljátok?...

Melyik iPad-et ajánljátok? (iPad tulajdonosok)

Figyelt kérdés
Életem első Apple iPad termékét készülök megvenni, egyetemei jegyzetelésre, internetezésre használnám lényegében. Használtat is vennék , ha van normális állapotú a "piacon". Nektek milyen fajta van? Melyiket ajánlanátok nekem és miért? Melyiket nem? Az összes eddigi modell érdekel.

2015. máj. 23. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem iPad mini 2 van, nagyon szeretem, sokáig jó lesz még valószínűleg, azonban szerintem pl. media marktban, vagy valahol fogd kézbe, lehet egy iPad Air kényelmesebb lenne jegyzetelni, mert nagyobb. használtan lehet 75-80-ért találni mindkettőből. nekem 16 gigás wifis van. mondjuk én tárolok rajta minden kacatot, és így van kb. 2 giga helyem, ha nem rakod tele, szerintem ideális a 16 giga tárhely is.
2015. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Nekem egy Mini van.

Hardveresen már elég öreg, de netezgetni még mindig jó. Ha most vennék, Mini 2-t (Retina) néznék. Az már hardveresen is jó, az ára sem olyan vészes, és ez a méret nekem pont kézre áll, nem is kicsi, nem is túl nagy.

2015. máj. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ipad2-től felfele mind tökéltesen használható, mennyit szánsz rá?
2015. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá nagyon sok pénzdm max 60, ezért gondolkozom használtban, engem külső sérülések nem érdekelnek ha van rajt
2015. máj. 25. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Air van.Sima miniről váltottam,kicsit "lapát" feeling,de megszokom lassan.Szerintem ha sokat vagy úton,a Mini Retinát válaszd.Jobban passzol az ember kezébe is szerintem.
2015. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!