Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tönkremegy a telefon...

Grace99 kérdése:

Ha tönkremegy a telefon vissza tudom szerezni valahogy a rajta lévő névjegyeket?

Figyelt kérdés

Tönkre ment az érintő képernyős telefonom, és azon voltak a névjegyeim, valahogy vissza tudom szerezni őket??

A telefon bekapcsol de nem érzékel semmit.



2015. máj. 24. 10:19
 1/7 Feketeruhasember ***** válasza:
32%

Juhúúúúú érintőképernyős telód van, az érintőképernyős telók már nagyon nagy királyság azta.. :DD


(Remélem érzed mivel van a gond)

2015. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neten van egy kliens program az adott telefonmárkához amivel minden adatodat letudod menteni. Plusz ott az adatkábel csatlakoztatod és már mehet is a menet!
2015. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az LCD ment tönkre (ha bekapcsol, veszi a töltést, ad hangot) akkor igen, megoldható. Milyen telefon?

Próbáld csatlakoztatni a számítógépedhez és csinálj egy biztonsági mentést.

2015. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megpróbálom még azzal a programmal, sajnos hiába teszem a gépre úgyse tudom megnézni
2015. máj. 24. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
A gép látni fogja
2015. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az érintőképernyős telefonokról teljesen más módon kell lementeni a névjegyeket, mint a nem-érintős telefonokról.

(a gmail szinkront meg csak a balekok használják)

2015. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"gmail szinkront meg csak a balekok használják"


Hát nem tudom, nekem ott van az összes névjegyem, így sosem veszett még el egyik sem :D

2015. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!