Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeritek a Contacts+Messages...

Ismeritek a Contacts+Messages progit? Elmenti az smseket és PC-re is lehet menteni? Illetve nem veszik el semmi, ha megnyomom a backup-ot? (Windows Phone)

Figyelt kérdés
Mintha azt írná (angol), hogy alaphelyzetbe teszi utána, ezért nem merek még rányomni erre.
2015. máj. 24. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
a rendszer biztonsagi mentese is elment mindent 8.1en ha ugy allitod be... nem kell ehhez kulso progi
2015. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, elmenti, de a biztonsági mentést OneDrive-ról nem tudom lementeni PC-re, se az smseket, ezért gondoltam erre. Telepítettem a telefonra, de még nem használtam, amíg nem tuti...
2015. máj. 29. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!