Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-nál vett telefonba...

Vodafone-nál vett telefonba lehet külföldi SIM-kártyát rakni?

Figyelt kérdés

Új telefonra van szükségem, a Microsoft Lumia 640-et néztem ki magamnak. A Vodafone-nál van előfizetésem, így alapjába véve náluk lenne a legegyszerűbb megvennem.


Azonban sokat járok külföldre, és az adott országban egy ottani SIM-kártyát használok. Hogyha az említett telefont a Vodánál veszem meg, akkor tudom használni nem Vodás SIM-mel, vagy semmiképpen nem lehet kártyafüggetlen, vagy kártyafüggetlenné tehető egy szolgáltatónál vett mobilteló?



2015. máj. 26. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha külföldön használnád más SIM-mel akkor inkább kártyafüggetlen okostelefont vegyél, mert ha a Vodánál veszed az csak Vodafoneos SIM-t fogad el. Azt viszont nem tudom,ha mondjuk a kinti SIM-ed is vmilyen Vodafone ( pl. Voda RO) akkor elfogadja-e. Én így tudom,de még nem próbáltam.
2015. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)


Azóta voltam kapcsolatban a Vodafone Hungary-vel, és náluk vett készüléket CSAK magyar Vodás SIMmel lehet használni sajnos :(

2015. máj. 28. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!