Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Samsung Galaxy S4 minire...

Ha a Samsung Galaxy S4 minire ráteszem odin segítségével a gyári (stock) romot, akkor a knox átfog ugorni 0x0-ról 0x1-re? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg a gyári root mentes 4.4.2 kitkat rom van rajta. Felszeretném rakni a brazil gyári jelly bean 4.4.2 romot odin segítségével. Független telefonról van szó, mivel Szlovákiában élek és itt az Orange szolgáltató függetlenül árulja a telefonokat. Az lenne a kérdésem hogy ilyenkor nem fog megváltozni az imei számom? És nemfog a knox 0x0-ról 0x1-re ugorni? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 27. 09:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Valamint itt egy youtubes videó róla: www.youtube.com/watch?v=BT--Y26F5dw


És itt egy cikk róla:

[link]

2015. máj. 27. 09:40
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha szeretném, akkor visszarakhatom a kitkat-et knox számláló billenése nélkül?
2015. máj. 27. 09:42
 3/5 A kérdező kommentje:

Felül rosszul írtam:

Brazil gyári jelly bean 4.2.2-t akartam írni

2015. máj. 27. 09:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Na mostmár úgyis mindegy, mert felraktam a brazil 4.2.2 romot a készülékre. Jelentem, hogy nagyon jól működik, sokkal kevesebb memóriát eszik mint a KitKat, és sokkal jobb is annál. A Knox az megmaradt, de ez nem is baj, mert én nem szokom így a készülékemet rootolgatni, majd ha lejár a gari:D A knox számláló 0x0-n maradt, az IMEI számom nem változott, és ezzel a rommal is működik a telefonálás.
2015. máj. 28. 15:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és az akkumulátor is sokkal jobb lett, lekopogom *kop-kop*
2015. máj. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!