Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb offline...

Melyik a legjobb offline fordító androidra?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 16:32
 1/5 Jófej:D ***** válasza:
Google fordító. (Igen, ez offline)
2015. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg az egyik, hanem a legjobb. De az offline funkció csak úgy működik, ha 150-300 megás szótárakat töltesz le a nyelvekhez külön-külön, ráadásul nem biztos, hogy annyira átfogóak mint az online fordítás.
2015. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jófej:D ***** válasza:
Akkor miért nem árulod el hogy melyik a legjobb? :)
2015. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából azért írtam így, hátha esetleg valami más mondjuk másikat gondol jobbnak. De most, hogy így jobban utánanéztem a dolgoknak, olyan sok alternatíva nincs is, talán a Bing.
2015. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gy.Ata ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a Google fordító. Sajnos csak online működik könnyen kezelhetően, hang alapú beszéd felismerés stb. Mert offline módban, (a szótárakat előtte le kell tölteni) már közel sem jól használható. Itt már nincs hang felismerés, csak kézzel lehet bepötyögni mindent.Egy szótárnál persze így is jobb.De sokkal nehézkesebb mint net kapcsolattal.
2019. máj. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!