Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Káros lehet a mágneses kábel...

Káros lehet a mágneses kábel dokkoló helyett?

Figyelt kérdés
Ebayen láttam egy mágneses kábelt Sony Xperia Z1 Compacthoz, és mivel eléggé féltem a töltő aajtócskáját, gondolkodom rajta, hogy megrendelek egyet, de egyben félek is, hogy káros lehet a telefonomra nézve.

2015. máj. 30. 12:59
 1/1 anonim válasza:
Nem is értem, hogyan képzelsz el ilyesmit? Miben lehetne káros egy ilyen egyszerű kábel, ami pontosan úgy működik, mint a mágneses dokkoló? Én itthon vettem ilyet, már jó régen, semmi gond vele. Igaz viszont, hogy meguntam, hogy annyira vigyázni kell arra, nehogy elmozduljon töltés közben, inkább nyitogatom az "ajtócskát", amit úgyis kell, amikor pc-re kapcsolom a kütyüt.
2015. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!