Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek az iPohen 6 telefon...

Mit tegyek az iPohen 6 telefon hibáival? Hibák ezek?

Figyelt kérdés

1.

Igazából nem is tudom hogy hibák-e de a lényeg hogy három hete vettem egy iPhone 6-ot a vodafonnál. Ott be lett üzemelve rögtön vetettek is velem egy tokot rá. Eddig úgy használtam hogy rajta volt a tok tehát azóta hogy rátették nekem le sem vettem, de egyik este sötétben filmeztem rajta és levettem róla a tokot amikor észrevettem hogy a némítógombtól a az alsó hangerőgombig (tehát kb a telefon felén) húzódik egy pici rés ami a képernyő és hátlap rész összeillesztése között van. A résen pedig kiszűrődik a kijelző fénye. Ami több szempontból is zavar egyrészt hogy világít a sötétben másrészt így ott könnyen bemegy a kosz meg a por. Harmadrészt meg egy évet spóroltam hogy legyen egy normális telefonom mert eddig mindig megjártam velük.November óta nem volt telefonom. Erről pedig mindig azt mondták hogy így minőség úgy minőség ....


2. Másik ha megrázom a telefont mikor odateszem a fülemhez a hátlapi kamera vagy a kamerában csörög valami


Hibák ezek ? Kicseréltessem a készüléket ?



2015. máj. 30. 14:07
 1/6 kérdező.. ***** válasza:
Az baj ha csörög már belül valami.Mindenképp vidd vissza.
2015. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahol írod nagyon nem kéne résnek lennie, vidd vissza és cseréltesd ki a készüléket!
2015. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy selejtes darabot sóztak rád! Vidd vissza, adniuk kell egy másikat!
2015. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a csörgéssel nincs semmi baj. minden autófókuszos kameránál így van, hiszen mozgó alkatrészek vannak benne.

az illesztés miatt viszont tényleg vidd vissza.

2015. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kérdező.. ***** válasza:
Ez hülyeség.Nekem is autofokuszos a telefonom,de nem csörög semmi.Én még olyat nem is láttam,amit csörgött volna.
2015. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
te tudod rosszul, mert tényleg így működik, de okoskodj nyugodtan, ahelyett, hogy utánanéznél.
2015. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!