Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő alatt megy töknkre...

Mennyi idő alatt megy töknkre egy okostelefon Litium-ION akkumulátora?

Figyelt kérdés

Egyre több készüléknek már nem lehet eltávolítani a hátlapját... Én valahogy mindíg is tartottam ettől a megoldástól mert ugye ezeket csak szervizben lehet cserélni.

Sőt a szervizekben sem bízom túlzottan rossz tapasztalatok miatt. Hány évet bír átlagos napi töltés mellett egy ilyen készülék?



2015. máj. 30. 17:32
 1/6 kérdező.. ***** válasza:

Ki lehet a beépítettet is 10 perc alatt cserélni,sőt te magad otthon is kicserélheted ha van hozzá türelmed és merszed.Rendes szervizbe vidd és akkor nem lesz gond.

Kb 2 évet kibír az akksi.

2015. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem. nem vagyok elég bátor hozzá :)

Valószínűleg márkaszervizbe vinném csak. akármennyibe kerülne a csere.

Hát 2 év az azért nem valami hosszú idő. Igazábol egy ismerősöm Xperia S készüléke már 3 éves. De ő nem használ mobilnetet sem. max WI-FI. és eddig hibátlan. a szoftvertől eltekintve.

Az igazat megvellva nem volt ennyi ideig nálam egy készülék sem. Xperia Z-t szeretnék a jelenlegi Galaxy S3-mam helyett valószínűleg használtan. Ezért voltam kiváncsi erre.

2015. máj. 30. 17:58
 3/6 kérdező.. ***** válasza:
8-9k-rt kicserélik az akksit 10 perc alatt márkaszervizben.
2015. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb veszel másik telefont, mintsem hogy tönkremenne az akkumulátor.
2015. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kérdező.. ***** válasza:
Azért ez túlzás.Láttam már nem egy embert aki másfél év után már cserélte az akksit mert már púposodott.
2015. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, ez függ a minőségtől is, mindenből lehet selejt, aztán a másik meg a használat. ha intenzíven használja az ember, és sűrűn tölti, akkor nyilván gyorsabban szaporodnak a töltési ciklusok, és így az elhasználódás is gyorsabb, mint ha valaki csak 2 naponta tölti.
2015. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!