Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a tükörfólia?

Milyen a tükörfólia?

Figyelt kérdés
Képeken olyan volt,mint a celofán,fémes hatású. Nagyon eltérő,a sima átlátszó fóliáktól? Most szeretnék rendelni,nagyon jó árban van,de félek,hogy csúnya. Használja valaki?

2015. máj. 31. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Fu, nagyon gázos az a fólia.

Elvileg a lényege az, hogy oldalról más nem látja mit mutat a telefonod képernyője. Ez eddig tuti is lenne, de a baj az, hogy te is csak szemből látod, és azt is csak sokkal sötétebben és a szineket iszonyatosan eltorzítva.

Egyszer felraktam egyet próbaképpen, kb másfél percig hagytam a képernyőn.

Akármilyen olcsó, én a helyedben nem pazarolnám rá a pénzemet.

2015. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem volt az előző telómon, én szerettem. Annyiban más, hogy pl erős napfénynél kb semmit nem látsz a kijelződből, de benti fénynél szerintem teljesen olyan, mint a sima fólia.
2015. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem rendeltem meg.. 5c-m van,sima 5ös iphone fóliát rendeltem,elvégre ugyan olyan a kijelzője,nem? Remélem jó,szerintetek?
2015. máj. 31. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Edzett üveget vettél remélem.. az való iphonokra mert hamar eltörnek a kijelzőjük.
2015. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyira mint a többi telefoné. Nekem az első iPhone óta mindegyik volt iPhone 3 kivételével, és egyiknek sem tört a kijelzője.
2015. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a tükörfólia csajoknak van, ha ki van kapcsolva a telefon akkor tükörnek tudják használni, amit az első hozzászóló mondott az a privacy, betekintésgátlós, azt ne vegyél

csajomnak innen vettem mirrort www.xprotector.hu

2015. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!