Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Probléma merült fel a Google...

Probléma merült fel a Google szervereivel való kommunikáció során. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Üdv,


A fenti hibát kapom Gmail beállításánal. Gyári adatok visszaállítása történt, ami idáig rendben meg is volt. Azonban a Google beállítás nem megy, így nincs Play, meg semmi. Lenovo P780 a kütyü, idáig nem volt gond vele. Találkozott már vki ilyen hibával? Ha rosszul adom meg jelszót, akkor is ez a hiba, olyan mint ha nem is csatlakozna sehova. Net van, böngészőből működik minden.



2015. jún. 1. 09:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Megoldva, 1mobil áruház telepítése után, le kellett tölteni a Google Services alkalmazást. És láss csodát...
2015. jún. 1. 10:17
 2/7 anonim válasza:
Válaszoló. Amit az előbb irtál az nem működik,(vagyis nekem nem).
2016. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem ez a hiba van vagy már 1 hónapja és k@rvára felidegesít egyszerűen. :(
2016. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eni28 válasza:
Én is ugyanígy jártam, Lenovo telefon, gyári adatok visszaállítása, és ue. írja ki. Telepítettem a google servicet, de az sem oldotta meg a problémát. Tudja valaki, hogy mi ilyenkor a teendő?
2016. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jenei válasza:
Nekem is ez a problémám, de ezen felül nem tudom telepíteni az 1mobil áruház alkalmazást sem, mert azt írja ki, hogy hiba történt a kicsomagolása közben! Egyébként minden letöltött alkalmazás telepítésekor ezt írja ki!
2016. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

sziasztok nekem is ez a gond volt, de sikerült már az első lépéssel megoldani a gondot sose volt ilyen gondom csak miota az android 6 van a telefonomon itt a link:


[link]


7 lepesben nagyon reszletesen erthetoen leir mindent, amikor egyeb gondom volt es irtam nekik nagyon hamar hasznos valaszt adtak, remelem segitettem!:)

2016. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Karaszbeni válasza:
Nekem egyátalan nem enged bejelentkezi a Google Play aruhazba mert azi irja hogy hiba tortent a szervereihez kapcaolosas soran valaki tudna segiteni??
2017. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!