Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megnézni a...

Hogyan lehet megnézni a telefonban a mentett jelszavakat? (Android)

Figyelt kérdés

Vettem egy új telefont, és gondban vagyok vele. Rátelepítettem már minden appot de sehová sem tudok belépni, mert nem tudom a jelszavaimat. A régi telefonom már 4 éves, egyetlen egyszer írtam be a jelszókat, mikor megvettem. Azóta sosem léptem ki semmiből, így már nem emlékszem rájuk. Facebooknál az e-mailes jelszóvisszaállítás sem működik, mert az e-mailem rég megszűnt amiről regeltem. És ugye így megváltoztatni sem tudom. De ugyanez a helyzet a Skype-al, Gmaillel is. Tudom, hogy PC-n meg lehet nézni a mentett jelszavakat, Androidon is van lehetőség???


A héten megvennék a régi telefonomat, de addig nem tudom eladni. Segítsetek! :(



2015. jún. 1. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
a régi teloddal fellépsz rá, ott úgyis bevagyjelentkezve, fogod és átírod a jelszót, felírod 1 papírra, hogy minek mi az új jelszava és kész.
2015. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudod megnézni.

Mit gondolsz, találsz/lopsz egy telefont, és majd csak simán megnézed a facebook/gmail stb jelszót?

(Nem feltétlen arra célzok hogy loptad, csak példa)

hagyjuk már...

2015. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
A lényeg, hogy van egy telefon nálad, és szeretnéd kinyerni a jelszavakat. Hát ez szar ügy, apukám. És feltéve hogy a tiéd, ugye nincs harag, ha azt mondom hogy a világ marhája az, aki nem őrzi meg a jelszavait.
2015. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Hogyan lehetnek ilyenek az emberek? Én is hibázok, ma pl. nem tudtam egy újraindítás alkalmával a PIN kódomat, amit amúgy elég sokszor beírok, kérte a PUK kódot én meg a város közepén voltam, kellett volna a telefon. Mivel bebiztosítottam magam előre, ki a SIM kártya, a telefonon nincs jelszó, el tudtam indítani a KeePass alkalmazást amiből a jelszó (ezt már tudtam) beírása után kiírtam a PUK kódot, majd vissza a SIM kártya, PUK kód beír, "új" PIN 2x beír (ami maradt a régi), telefon feloldva. Mennyi volt, 2 perc? Az összes létező és aktív regisztrációm jelszava az adatbázisban van és nem egyszer jól jött már. Javaslom mindenkinek használja az alkalmazást, vagy legalább egy papírra írja fel a jelszavait és tartsa biztos helyen. A beírt jelszavakat már nem tudod kiolvasni.
2015. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam átírni, de ugye nem lehet, mert ha meg akarod változtatni, ahhoz is kéri a jelenlegi jelszót....ezt próbáltam ki legelőször.


Amúgy meg gépen a böngészőben is meg lehet nézni a mentett jelszavakat, csak én nem használok PC-t. Gondoltam hátha van valami ilyen megoldás Androidon is. Különben meg miért olyan lehetetlen, hogy elfelejtettem? Fenn leírtam, hogy 4 éve léptem be utoljára, akkor kellett beírni. Amúgy meg volt több sejtésem is, és próbálgattam, de egyik sem jó. Akár magában a telefonban, akár pl. a Facebook vagy a Skype appban. Ez a kettő lenne a legfontosabb.

2015. jún. 1. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
kezdj el gondolkodni akkor mi lehetett a jelszó
2015. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!