Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG vagy a Samsung telefonok...

Az LG vagy a Samsung telefonok a megbízhatóbbak? Kinek milyen tapasztalata van ezzel a két gyártóval? Főképp az olcsóbb árkategóriás készülékek iránt érdeklődöm.

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 22:27
 1/3 anonim válasza:
Talán a Samsung elterjedtebb. Nekem Samsung galaxy s4-em van és még sosem volt vele semmi gondom (soha sem fagyott még le pedig láttam már "fikázásokat" miszerint sokszor lefagy de én ezt még soha sem tapasztaltam) régebben volt LG telefonom is de az nem bírta sokáig.(Bár van egy ismerősöm akinek LG-je van és imádja.Semmi baja nem volt még a telefonjával) Szerintem nincsenek nagy eltérések ezért én mind a kettőt csak ajánlani tudom. Én nem tennék nagy különbséget a két márka között.(annál is inkább a modellek között mert ott vannak aztán eltérések)
2015. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. jún. 2. 08:39
 3/3 kérdező.. ***** válasza:
Olcsóbb kategóriában mindkét gyártó kiesik.Motorola és lumia telefonokat éri csak venni 100k alatt.
2015. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!