Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60ezer forint környékén...

60ezer forint környékén milyen (lehetőleg nokia) telefont ajánlanátok aminek jó kamerája, és használható offline navija van?

Figyelt kérdés

Nézegettem lumia 1020-at meg 920,930-at!De szívesen meghallgatnék mást is!

Nem kell,hogy a legújabb legyen,meg 620magos csilliós gigahertzes processzor legyen benne!

Esetleg a régebbiek közül a Nokia N9 nagyon trágya?Szabad még azzal foglalkozni vagy már csak a lumiákkal?

A fent említett összegtől olcsóbbakat is írhattok,mert nem feltétlen adnék ki sok tízezret egy telefonért!


2015. jún. 1. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
640 a te telefonod ;)
2015. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

így van, ahogy az előző írta 640 :)

50-ért már lehet kapni normális helyen, most ez az egyik legjobb ár/értékű arányú wp :)

2015. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja es a gyari navigacio is nekem tokeletesen mukodik, de van persze mas alternativa is ra
2015. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45-65-ig van a Nokia Lumia 735. Előlapi kamera 5megapixel,hátsó 6,7 Carl Zeiss lencsékkel.4,7 coll amoled kijelzővel.office működik,navigáció is .nekem ez a telefon nagyon bejött(első wp telefonom) és soha nem fogok androidra visszaváltani.fél éve megvan ,de egyszer se fagyott,laggolt,indult újra.bármi kérdésed van írj.
2015. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
640 vagy 735
2015. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!