Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg jobban?...

Melyik érné meg jobban? Iphone 5s vagy Xperia z3?

Figyelt kérdés
Egy iphone 5-öm van és szeretnék váltani! a telefont használtan venném és kb egy árban vannak! Melyik érné meg jobban eddig? Ez a 2. IOS telóm és szeretem de érdemes kipróbálni a z3-at vagy inkább maradjak a jól bevált IOS-nél? előre köszi

2015. jún. 2. 17:38
1 2
 1/11 amcsih ***** válasza:
én iosről nem váltanék, de ha neked tetszik a telefon, akkor inkább vegyél el olcsóbb androidos telefont kipróbálni az android rendszert
2015. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Maradj az IOS-nél, bár 2015-re már az androidra is megérkeztek olyan alapfunkciók, hogy megszabhatod az appnak, mihez férjen hozzá, és a Copy-Paste funkcióval már folyamatosan lehet szavakat kijelölni. Még 3 év és normális Op rendszer lesz belőle.
2015. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. ez kicsit erős hogy 3 év :D
2015. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hátha, de lehet lesz 5 is :D
2015. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#1: mondjuk az androidot pont nem olcsó telefonon érdemes kipróbálni..z3 például egy jó választás!
2015. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem xperia telefonom van és ez a Z3-ban az tetszik különösen hogy vizálló. De ez csak egy megjegyzés.:)
2015. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon a Z3, nekem is ez van és nagyon gyors.
2015. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Volt már android is telefonom ami felső kategóriás volt csak nem tudom h megéri-e váltani
2015. jún. 3. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Z3-ra megéri váltani.
2015. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem váltanék anyának z1c van ismerősnek z3c hát... Aksi idő ami egyedül mellette áll :) Víz álló hát poén ismerősöm mehetett ultrahangos víz tisztítására anya telefonja kapott vizet hangszóró kuka :/ A szoftveres bakikról nem is beszélek android kuka 😊
2015. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!