Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Indokolatlanul fogy le a pénz...

Indokolatlanul fogy le a pénz a mobilomról. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 napja töltöttem fel a telefonomra pénzt, és mára már teljesen lefogyott, pedig nem hívtam senkit/ nem üzentem senkinek. Nincs internetem, nem töltök le fizetős alkalmazásokat, és nem igénylek semmi olyan dolgot, ami pénzbe kerülhet.Nem ez az első eset.

Tudom, hogy nevetségesen hangzik, de nem tudok rá okot.

Ha valakinek vannak ilyen tapasztalatai, vagy ötletei, hogy miért, az kérem írja meg! (Hülyeségeket/beszólásokat nem kérek)



2015. jún. 2. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, ezt a tandíjat megfizettem..kellet vagy ötezer forint bukta, mire rájöttem, hogy az adatforgalom nincs kikapcsolva...


ez öt éve volt, azóta nem fordult elő...

szóval az adatforgalom jel áthúz, és örül...

2015. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jó válasz, nade az adatforgalomtól csak a hülyék fosnak. Kell egy tetszőleges mobilnet csomag és csóközön.
2015. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bemesz a szolgaltatohoz es megkerdezed. meg fogjak mondani. valoszinuleg egy fizeto szolgaltatasra regisztraltal figyelmetlensegbol.
2015. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Adatforgalmam nincsen bekapcsolva, de valószínűleg bemegyek és reklamálok :)
2015. jún. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!