Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iphone 6-ot és...

Vettem egy iphone 6-ot és reggel amikor billentyűzárból kivettem akkor elkezdett a kijelző fehéren világítani es fekete vonalak vannak benne, kikapcsoltam és utánna bekapcsoltam de a kijelző szaggatott volt rendes kép de szakadozott, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szinte bármi lehet. az is lehet, beázott, az is lehet, csak leesett, és a kijelző szalagkábele nem érintkezik tökéletesen...el kell vinni szervízbe, és megnézetni.
2015. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt, kiderült hogy verizonos lockolt telefont függetlenítették ki és a frissítés után befosott, keresztbe csíkok fehér alapon, visszavittem, anyáztak egy darabig hogy minek frissítettem, aztán cseréltek benne alaplapot
2015. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Még a te anyádat, minek kellett frissíteni... :D Istenem, ilyen tényleg megtörténhet? Ezért nem szabad "putriGSM" üzletből telefont vásárolni.:)
2015. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!