Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan használnak még hagyomány...

Sokan használnak még hagyományos gombos telefont?

Figyelt kérdés
Hány éveseket látni ilyennel? Egy 30-as férfinek gáz ha olyan van? Maradi attól? kort és nemet írjatok légyszi

2015. jún. 6. 09:41
 1/6 Tengor ***** válasza:
78%

Ha egy építkezésen dolgozol, akkor gáz a tapicskolós telefon.

Ha a ház rászakad a fejedre, akkor gáz egy drága simogatós telefon.

Az megint csak gáz, ha azért veszel okostelefont, mert más azt mondta, hogy azt kell venni, de egyébként nem tudsz vele mit kezdeni.

2015. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
én szeretem az olyanokat,ha felidegesít a telefonom akkor a gombosat ba.szom földhöz
2015. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Elég ha a kettőnk közül (a telefon és én) csak az egyikünk okos. És ez ne a telefon legyen.

egy 6 éves Samsung B2100 strapatelefonom van. Heti egyszer töltöm, mindent kibír, nem fagy le. Amire kell, arra maximálisan megfelel. Volt okostelefonom is, akkor amikor még nem volt divat vagy elvárás olyan mértékben, mint ma. Pár hétig használtam egy HTC TouchPro2-t, ami a maga korában csúcskészüléknek számított. ( [link] )

Jó volt, szép volt, kijátszottam magam vele, villogni tényleg remek volt, de a mindennapi használatban nem éreztem szükségét egy ilyen tudású készüléknek.


46 F

2015. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
"Elég ha a kettőnk közül (a telefon és én) csak az egyikünk okos. És ez ne a telefon legyen. " én szeretem ha a telefon ott van a szintemen,és telefont nem villogásra veszünk hanem számunkra kielégítő tudás miatt vesszük,ha valakinek ez egy 6 éves nyomógombos telefon akkor az,de van akinek egy Nexus5
2015. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ez a kérdés pár hónapja szószerint így ki volt már írva.


azóta a helyzet alig változott..a finom kérdésedre válaszolva, gombos telefonja nem csak a retardoknak van, hanem a praktikusoknak is...

csak szerényen magammal példálóznék..van egy hatlövető LG G3 telóm, és mellette megvan még a nokia 6300 acéltokos strapatelefonom...ami bírja a hétköznapokat. mellesleg az egyik legszebb gombos telefon, ezért tartottam meg.


szóval nem biztos, hogy az emberek szégyenlik a gombost..ráadásul gombos telóban is van olyan csúcsszuper készülék, hogy csak bámul az ember a csúcskategóriás okossal a kezében.

2015. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Óó, a jó kis Nokia 6300 :D Tényleg elég szép telefon, gazdája voltam 2-3 évig, viszont lányként vitatnám, hogy ez lenne a legszebb nyomkodós telefon. Emellett anno párhuzamosan használtam egy Nokia 7373-at, ami valóban gyönyörű telefon, azóta is a kedvencem, bár már jó rég nem használom.:)


Egyébként szerintem már igen kevesen használnak hagyományos mobiltelefonokat, tekintve, hogy már aprópénzért lehet venni egy egyszerűbb androidos telefont is. Én főként a 60+ korosztály kezében szoktam látni. De senki esetében sem "gáz" szerintem.

2015. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!