Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az Iphone?

Miért csinálja ezt az Iphone?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-em van. 2 napja már 3x azt csinálta,hogy telefonozok semmi baja aztán ha lezárom nem tudom feloldani,hiába nyomogatom a gombokat nem reagál semmire. De amikor írtak akkor pittyeg. Kb. 5 percig rossz,aztán újra tudom használni. Mi lehet a baja?

2015. jún. 9. 16:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi lehet a baja, viszont azt tanácsolom, hogy add el, és vegyél egy normális telefont, sony-t vagy lg-t.
2015. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
elsőre ne hallgass, csak egy irigy kutya
2015. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

"elsőre ne hallgass, csak egy irigy kutya"

Nem vagyok irigy se nem kutya. Nekem nem kellene mert túlértékelt, nem ér annyit amennyiét árulják, inkább csak imázs ként szolgál a fiatalok körében. Ha van időd menjél be 1 órára az Árkádba az Örsre és üljél be az iPhone szerviz elé, meglepődnél, hogy mekkora forgalom van ott. Viszik vissza javítani, mert hulladék a hardvere. Nekem van egy Sony Z1-esem de nem cserélném el 2 darab iPhone 5s-re sem. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, ha akarom a víz alatt csinálok vele 20,7 megapixeles képeket ezt próbáld már ki az iPhoneoddal. Haveromnak is iPhone 5-je van lefagy neki állandóan, azt mondta eladja és vesz egy Sony Z3-at, arról nem is beszélve, hogy hulladék az aksija, nekem a Sony Z1 2-3 napot elmegy egy töltéssel ha nyírom, továbbá a wifije is rossz, haweromnak csak a router mellett volt netje az iPhone5-jével, én pedig 15 méterről is kényelmesen tudtam netezni a wifin. Ha csak vagánykodni akarsz vele akkor ajánlom neked ezt a márkát, de ha valóban jó telefon kell akkor felejtős. Tudásban és megbízhatóságban fényévekre van a Sony-hoz vagy a LG-hez.

2015. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

#3 - túlságosan általánosítasz, csak mert a haveré nem jó. Több millió másik "haver" nagy megelégedéssel használja, többen, mint a Z sorozatot, ez egészen biztos.


Kérdésre: próbáld meg a gyári visszaállítást, aztán ha nem segít, nézesd meg valami hozzáértő helyen.

2015. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy általánosítottam volna, kész tényeket közöltem a saját tapasztalataim alapján. Lehetséges, hogy több iPhonet használnak mint Sonyt ezt nem tudom, sőt az is biztos, hogy a szoftvere jól össze van rakva az iPhonenak, de a hardware egy szemét, ugyan úgy Kínában készítik mint a többi telefont. Tudásban és ár/érték arányban illetve megbízhatóságban is jelenleg jobb a Sony és az LG mint az iPhone.
2015. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kedves Uram, harom megjegyzest engedj meg:


1. De igen, altalanositasz. Ugyanis az Apple ugyfelmegtartasi statisztikai 75% folott vannak. Ez azt jelenti, hogy 4 iPhone tulajdonosbol 3 ujra iPhone-t fog venni. Az LG-nel ez a szam 35% koruli, a Sony-nal 27%. Ezek nem a gyartok, hanem a felhasznalok velemenyei. Ennek alapjan tehat eros tulzasnak erzem kijelenti hogy megbizhatosagban, ar-ertek aranyban es hardveresen az iPhone-nal jobb ez a 2 gyarto. Elhiszem hogy neked bevalt, de a felhasznalok tobbsege nem igy gondolja, ahogy a mellekelt abra is mutatja. (Aki nem hiszi, jarjon utana, a google-ben keresendo kifejezes a "smartphone customer retention".)


2. Ugy gondolom tovabba, hogy neked meg nem volt iPhone-od. Valoszinuleg nincs ra penzed vagy csak bekattant valami es ugy dontottel hogy nem veszel, te tudod hogy melyik, egyikkel sincs semmi baj. Azzal viszont van baj, ha valaki ugy formal velemenyt hogy az adott termeket meg nem hasznalta. Az ilyen ember nem tudja hogy mirol beszel. Elhiszem, hogy egy bizonyos szintig lehet tajekozodni az internetrol, es latom hogy hozzad is eljutott az a merhetetlen mennyisegu gyulolet ami az Apple fele arad, de azert azt ne felejtsuk el hogy ez a gyulolet nem az Apple felhasznalok gerjesztik, hanem olyanok, akiknek savanyu a szolo. Nehez olyat talalni, aki nincs megelegedve az iPhone-javal, az meg hogy a bevasarlokozpontban levo szervizbe ki milyen hulladekot hord be, azt en nem tudom, de szerintem te sem. Nekem volt iPhone 4S-em, 5S-em es most egy 6-om van, mindharmat hivatalos viszonteladotol, gyari garanciaval vettem, szerviznek meg a kozeleben sem voltam, a 4S-t a mai napig egy rokonom hasznalja, az 5S-t pedig jo aron sikerult eladnom, amikor megvettem a 6-ot.


3. Megtisztelnel minket is, es foleg a kerdezot, ha a kerdes megvalaszolasara szoritkoznal, nem pedig veszekedni jonnel ide. Mar az elso valaszodban sem volt ertekelheto momentum, az utana kovetkezo ket megszolalasodban pedig plane nem. Vannak kerdesek ahol arra kivancsiak hogy iPhone vagy pedig valami mas, az a neked valo hely. Visszacsatolnek egy pillanatra az egyik elozo gondolatomhoz, ugyanis itt a gyakorikerdeseken is megfigyelheto, hogy erdekes modon iPhone tulajdonos nem megy Sony-val, Samsung-al, LG-vel, etc.-vel foglalkozo kerdesekre a tiedhez hasonlo megjegyzeseket tenni (e.g. add el azt a szart es vegyel egy normalis telefont, iPhone-t), forditva viszont ez mar nem igaz, minden iPhone-os kerdes alatt megjelenik valaki, aki az iPhone-t szidja. Ez is ertelemszeruen a valaszolot minositi.


Hogy a kerdesre is irjak valamit, eloszor en radugnam a iTunes-ra es megneznem hogy van e valami frissites. Ha nincs, akkor csinalnek egy Factory Reset-et. Ha az sem segit a probleman, akkor szervizbe vinnem.

2015. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kedves Uram!


Köszönöm ,hogy megosztotta a véleményét velem. Engedje meg, hogy reagáljak a válaszaira.


1. Elhiszem Önnek, hogy ilyen kimagasló eladási statisztikákkal rendelkezik az iPhone, ettől függetlenül ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy a termék kiváló minőséggel is rendelkezik, amennyiben levonja a kellő konzekvenciákat abban az esetben ráfog jönni, hogy kik azok akik úgymond ezt a márkát vásárolják, ráfog jönni, hogy presztízs imázs a legfőbb ok amiért választják ezt a terméket. Attól, hogy valami drága az nem jelenti azt is egyben, hogy a termék kiváló minőségű, ezt a tényt nem szabadna feltételezni mint ahogy Ön is feltételezi ezt a hozzászólásában.

"Ennek alapjan tehat eros tulzasnak erzem kijelenti hogy megbizhatosagban, ar-ertek aranyban es hardveresen az iPhone-nal jobb ez a 2 gyarto."

2. Kérem ne tegezzen, nem vagyunk olyan baráti viszonyban. Nem tudom miből feltételezi azt, hogy nem volt iPhone-om illetve nincs rá pénzem. Elárulom Önnek, hogy volt egy iPhone 4-esem nem sokkal a megjelenés után vásároltam második telefonnak. De nem volt nálam sokáig mert sokszor lefagyott így elpasszoltam gyorsan, egy nagy rakás szar volt az egész. A mostani Sony Z1-esem is 130 ezerért vásároltam újonnan, teljességgel megvagyok vele elégedve tudásban veri az iPhone 5-t. Abban egyetértek Önnel, hogy jó áron ellehet adni az iPhonokat mivel nagy rájuk a kereslet, sok pancser van akik megveszik csak, hogy úgymond menőbbek legyenek.


3. Úgy érzem, hogy válaszoltam az első hozzászólásomban a kérdező kérdésre, mint ,hogy adja el a telefonját és vegyen normális megbízható terméket amennyiben a megbízhatóságot tekinti előnyben nem pedig a presztízst. Elnézést kérek, hogy ha belegázoltam az őszinte hozzászólásommal az Ön iPhone-ról kialakított lelki világába, viszont csak elmondtam a véleményemet, tapasztalataimat, kész tényekre alapozva.

2015. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hmm, szoval ha jol ertem akkor az en tapasztalataim valamint a statisztikak azok velemenyek, feltetelezesek, a te tapasztalataid azok pedig kesz tenyek?:) Erdekes... De mar igy is tobb idot szantam rad, mint kellett volna, ugyhogy en most elkoszonok. Eddig is megvolt jol nelkuled az Apple, es ezutan is rendben lesz szerintem, te pedig olyan telefont veszel, amilyen neked tetszik.
2015. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kedves Uram!


Az előző hozzászólásomban megkértem, hogy ne tegezzen, mivel nem ismerjük egymást személyesen. Továbbá Önt nem tartom a barátomnak. Nem értem, hogy miért próbálja kiforgatni a szavaimat, az eladási statisztikákat elismertem az előző hozzászólásomban, a személyes tapasztalataim magáról az iPhone termékről tényként szolgál a számomra, amit megosztottam a kérdezővel. Természetesen mindenki olyan készüléket vásárol amilyet szeretne. Nálam viszont a megbízhatóság előrébb van mint az imázs prioritás szempontjából. Ebből kifolyólag a jövőben nem fogok újra iPhone terméket vásárolni mert nem egy megbízható készülékek.

2015. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
azigen... egy anonim oldal, anonim emberekkel, se név, se semmi, mégis elvárja, hogy egy ilyen oldalon magázzák magát?
2015. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!