Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítani nokia...

Hogy kell beállítani nokia telefonon a mobilnetet?

Figyelt kérdés
pontosan milyen hálózatot kell létrehoznom? és hogy? (symbian3 nokia 701)

2015. jún. 9. 23:25
 1/3 A kérdező kommentje:
T-mobilnál!
2015. jún. 9. 23:26
 2/3 anonim ***** válasza:

A lehúzható sávban felül csak simán be kell kapcsolni, utána meg ha megnyitod az Operát/Opera minit (a gyári böngészőt ne használdd, mert bűnrossz), akkor kiadja a listát.

Operában a beállításokban be tudod állítani, hogy mindig ráékrdezzen-e, vagy fixen mindig ugyanahhoz csatlakozzon.


Ha valamiért ki lett törölve, akkor Beállítások-->Kapcsolatok-->Hálózatbeállítások/beállítások(2 ellentétes nyíl a jele), majd itt a legalsó menüpont. Tud automatikus keresést, meg te is adhatsz meg. Kézzel nem tudom mit kéne megadni (ha kell), ahhor utána kéne nézni. Nálam ilyenek vannak - Mobile data, Tmobile NET (szerintem neked ez kell a 3g-hez), Tmobile WAP (ez 2g lehet).

2015. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi de igazából utt akadtam el én. Nemtudom mit és hogy írjakbe mert valamiért törlődtek a kapcsolódási pontjaim
2015. jún. 10. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!