Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék rendelni a héten...

Szeretnék rendelni a héten egy Z2-őt. Milyen hibákkal kell számolnom?

Figyelt kérdés

A telefon hardveresen nagyon jó, nekem bőven elég az, amit nyújt. Viszont milyen hibái vannak?


Sok fórumon olvastam, hogy gyakran forrósodik, kikapcsol a kamera, laggol, hamar lemerül és már fél év után belassul a rendszer, stb. Más hibák?


Ezek gyakori problémák amik a telefonnal járnak, vagy inkább szériahibás darabokkal fordul elő?


Vagy esetleg a gyári rendszerrel semmi gond és a főzött rom okoz gondot?


2015. jún. 10. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó készülék, csak a tuning okoz problémát.

Ha úgy használod, ahogy a gyárból kijött, akkor nagyon sokáig csak öröm..

a fórumon sok retard ír nagy baromságokat..

a feladatkezelővel tökéletesen lehet ellenőrizni a háttérben (feleslegesen)futó alkalmazásokat..töröl, oszt jónapot.

a kamera világbajnok, úgy merül, ahogy használod..


szériahibás készülékkel nem találkoztam, de ha megveszed, az első nap kiderül, ha valami baja van..

...de nem lesz..

a nagy titok: ne akard mindenáron víz alatt használni...nem arra készült.


egyébként egy ékszer.(is)

2015. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, nekem ugyan Z3-am van de anyunak Z2 és nem forródodik, jó az üzemideje és a kamerája is. Mi kipróbáltuk őket a víz alatt és egyik sem ázott be.
2015. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Víz alatti használat nem is annyira vonz


Azt szeretném, hogy rendesen működjön gondok nélkül.

Normálisan szeretném használni úgy a telefont, hogy ne legyen semmi probléma, ezt várom a készüléktől.

2015. jún. 10. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!