Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5C megéri ebben az...

IPhone 5C megéri ebben az esetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Májusban járt le a hűségidőm, és szeretnék új telefont venni. 2011-2013 között volt iPhone 4S-em amit nagyon szerettem, de aztán Androidra váltottam, amit egy életre megutáltam, és most szeretnék visszatérni az iOS-re. Viszont nem szoktam játszani, illetve nem használok semmi olyan applikációt ami szupererős hardvert igényel. Igazából csak telefonálok, SMS, Viber, Facebook, megnézem az emailjeimet, néha csinálok 1-2 képet, és kb ennyi. Tudom, az 5C csak 8GB-os, amiből ha jól tudom a rendszer elfoglal kb 3 GB-ot. A maradék tárhely bőven elég lenne nekem.

A jelenlegi előfizetésemhez kb 35 ezerért eltudnám hozni az 5C-t, ha meghosszabítom a hűségidőt.

Mit gondoltok?



2015. jún. 10. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Annyi pénzért nem rossz, de mondjuk egy LG G2 mellett labdába sem rúghat. (nincs 70ezer huf ha jól tudom)
2015. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne szenvedj a 8 gigával. bár most azt mondták, hogy az iOS 9-et úgy tervezték, hogy még kevesebb helyet foglaljon(1,8 GB körül lesz, ha jól rémlik), de még így is kevés szerintem. Zenét nem tudom akarsz-e még ezek mellé rakni, ismerősöm is kapott egy 5C-t tényleg csak telefonálásra, és neki úgy kevés, ő zenét már nem is rakott rá, hanem van egy 32 gigás iPod touch 5-je, és azt használja tulajdonképpen mindenesre. 5S-t mennyiért adnának?
2015. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az 5S 143 lenne :DDDDDDDDD Nem is értem, hogy miért van ekkora árkülönbség. Direkt megnéztem többször is, ugyan az a csomag, nem néztem félre.

szóval 5S-t semmiképp nem vennék ennyiért, mert 160 körül már van i6

2015. jún. 10. 19:41
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyébként nem raknék rá zenét.

A jelenlegi telefonom (HTC One M7) 32GB-os, a képek 500MB-ot foglalnak (kb havonta felszoktam őket tenni a gépre, aztán letörlöm a telóról), az alkalmazások meg 900 MB-ot.

2015. jún. 10. 19:44
 5/11 A kérdező kommentje:

szóval most igazából az 5C-n és a 6-on gondolkodom

ha csak ilyen alap dolgokra használom, mint amiket felsoroltam, akkor észrevenném a teljesítménybeli különbséget?

2015. jún. 10. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:
rengeteget cachelnek az alkalmazások már ios-on már ezt is vedd számításba... szerintem kevés a 8giga, de te tudod :D am annyi pénzért egész jó
2015. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, nálam például 5S-en a facebook alkalmazás 212 megát, a messenger pedig 361 megát foglal, de mondjuk ha zenéket nem raksz rá, akkor éppen el lehet vele lenni, csak tegyük fel van belakva 3 giga szabad helyed, és úgy adódik egy rendezvényen, hogy több videóval is meg akarod örökíteni, a fullHD-s videók meg eléggé eszik a helyet. másfél perces videó, pl nekem olyan 150 megásra sikerült, mondjuk ez függ attól is, milyen az anyag, van 4 perces, 144 megás videóm is.
2015. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de megint idejott valaki leszavazni hat szaradjon le a keze :D pedig nem is irtam hulyeseget
2015. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

iOS > Android


Szerintem ezzel mindent leírtam. Teljesen megéri, ennyiért meg ajándék, ráadásul még MINIMUM 3 évig gond nélkül használhatod.

2015. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ismered te azt a szót h Nexus? mert szerintem nagyon nem :D
2015. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!