Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ban be lehet állítani...

IPhone-ban be lehet állítani azt, hogy ne honap elejétől a végéig hanem egy általam megadott időponttól számolja a mobilinternet adatforgalmat? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem mobilodtól függ, hanem attól, hogy milyen mobilnet csomagot aktiváltál.Érdeklődj a szolgűltatódnál.
2015. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az #1-es nem értette a kérdést, én pedig nem értek az iPhoneokhoz, csak szóltam. A hónap bármely napján kezdődhet és végződhet az adatforgalom számítása a szolgáltatónál, ezt pedig a kérdező be szeretné állítani a telefonján is. Leírhatnám Androidnál hogyan kell ezt beállítani, csakhogy itt iOS-ről van szó.
2015. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A második kommentelő értette a kérdést. Jelen esetben pont a szolgáltatónál dolgozok akitől a mobilnet is van, tudom hogyan kerül kiosztásra a fordulónap. :) androidnál én is tudom mert korábban azt használtam.
2015. jún. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!